şükela:  tümü | bugün
 • hem çok şahane ambalaj tasarımlarına sahip, hem diğer markalara göre çok daha az zararlı madde içeren, hem de cruelty free bir kozmetik markası. lip insurance adında bir dudak primerı var ki, herhangi bi drugstore rujun altına bile uygulandığında, saatler süren rakı-balık muhabbetinden sonra bile rujun dudakta kalmasını sağlayacak kadar başarılı bir ürün. fiyatlar da fena değil. sephora'larda satılıyor.
 • bana bu markanın `bronzer`ı hediye edildi, malesef bronzer ne işe yarar vs. bilmiyorum uğraşamam zaten mümkün olsa pudra bile sürmezdim de malum cilt kusurlarını kapatmak lazım biraz. her neyse kokusu çok çok güzel gerçek kakao içeriyormuş içeriği de iyi yani. arada bir sırf kokusu için allığın altına sürüyorum. `:bir ara araştırıcam bakalım ne işe yararmış bronzer ve nasıl kullanılıyor.`
 • diğer markalarda mat bir palet bulamayınca aldığım marka. renk kalitesi oldukça güzel özellikle primer ile kullanınca üst düzeye çıkıyor.
  http://sofyagunlukleri.blogspot.com.tr/…llette.html
 • allahını seven üstüme melted rujlarından atsın. türkiye'den kalktı ve artık bulamıyorum nasıl temin edeceğim bilgisi olan yeşillendiriversin...
 • sephoranın artık ürünlerini satmamasıyla sephoraya kamyon dolusu küfretmeme sebep olmuş şahane ambalajlı marka. nolur birisi şu ürünün aracılığını yapsın adamlar international order almıyoruz diyorlar delireceğim.
 • oldukça popüler olan chocolate bar paletleri şahane olan marka. semı-sweet chocolate bar paletinden çok memnun kaldım bence chocolate paletler içerisinde en benim için iş görür olanı da o. türkiye'de her yerde bulunabilir benzeri asla tam olmasa da the balm denebilir. en azından o seriden birkaç renge ulaşılabilir.

  her ne kadar chocolate bar paletleriyle oldukça çıtayı yükseltmişlerse de adam akıllı bir highlighter çıkaramadılar.
 • sephora'nın, sephora loves kapsamında satışa sunmayı tercih ettiği markalardan.

  şöyle ki, bu proje kapsamında ülkemizde olmayan birkaç ürün seçiliyor ve belirli bir dönem satışa sunuluyor. önce chocolate bar paleti bu şekilde satışa sunulmuştu. şu anda da chocolate bon bons paleti satışta.

  tabi böyle ufak sürprizlerle bizi sevindirmek yerine artık too faced'i geri getirseler daha iyi olacak.
 • sephora'da bir dönem satılan ama artık (ki uzun süredir) satılmayan muhteşem ürünleri olan makyaj markasıdır. ürünlerinin kaliteli oluşu bir yana, dış tasarımlarının güzelliği diğer yana ve de cruelty free olması da başka bir yana. bu markanın better than sex mascara adıyla öyle kusursuz bir rimeli var ki üstüne şiirler, şarkılar yazılsa, methiyeler dizilse az, o kadar güzeldir. (bkz: sephora) 'nın çocuk kandırır gibi sephora loves 'larında azıcık ucundan too faced ürünlerinin gösterilmesinden de hiç haz etmiyorum. oldukça talep edilen bir marka, neden bu talep göz ardı ediliyor, anlaması oldukça güç. şuan instagram furyasına dönüşmüş benefit cosmetics 'den de kat be kat daha güzeldir ürünleri. özlüyoruz ve de yeniden satışta görmek istiyoruz...
 • better than sex mascara'sı oldukça güzel olup, sephorada * bulabileceğimiz marka.