• bir buckethead şarkısı. enstrumantaldır.
  • bucketheadin population override albümünden muhteşem şarkı. her zamanki gibi ağlatan bir solo mevcuttur.
  • insanın dünya görüşünü bile değiştirebilen şarkı.

ek not: "başlığı açmışsın zaten. ne yarrak gibi tekrar entry yazıyorsun" diyenler olabilir. muhtemelen bu başlığa bir daha entry yazmayacağım ama 2 yıl olmuş. bu süreçte toplamda 3 tane entry yazılmış. ikinci sıradaki entry'nin sahibi yazara da muhtemelen ben dinletmişimdir. yani 1 kişi yazmış koca sözlükte. sevgili müzikseverler. eğer şu an biraz alkollüyseniz, kafanız bozuksa, insanlar size artık insan gibi görünmüyorsa; ne bileyim gerçekten "too many humans" durumu varsa, açın bulun bir dinleyin. daha da yazmam.
  • the last felony adlı grubun 2010 çıkışlı albümü. tracklist şöyledir;

1. we are the future housing developements for maggots
    2. too many humans
    3. no one would notice if you died
    4. do not defend me
    5. quandary
    6. most unclean
    7. overrated existence
    8. televisionary
    9. water cooler suicide
    10. a cathedral of flesh and fluids (bonus track)
  • introsu mark knopfler parçalarını anımsatır. buckethead'in en iyi balatıdır zannımca.
  • hiçbir şeyiniz yokken bile size dünyaları dar edebilen, başınızı sonuna kadar yorgana gömdüren bir şarkıdır.

yasal uyarı: ağlatır
  • çok sağlam buckethead şaheseri.
  • ayrı bişey bu. apayrı. o şehrin koşuşturmacasına, karmaşıklığına karşı önerim günde bir doz.
  • (bkz: angel monster)
  • 2014 yazında kanadadayken ben ne zaman türkiyedeki hayat yoldaşım , sevgilimle kavga etsek alırdım bi bira ev arkadaşımla toronto üniversitene akşam gider otururduk , son ses de buckethead çalardı , dertleşmeye başlanırdı ta ki bu şarkı çalana kadar , özellikle 1.30 dan sonra insanın yüreğine öyle bi ağırlık yapar ki o ritim allahım . sadece susar şarkıyı biramız eşliğiyle dinler şarkı biter bitmez kalkar eve yürürdük . her akşam dinledim o günden sonra her ritminde dünyada tek kalmış , çaresiz ve de soyutlaşmış hissettirir. o yüzden ileri derecede paranoyanız varsa uzak durun bu albümden ve özellikle şarkıdan .

tanım : bucketheadin şaheseri .
hesabın var mı? giriş yap