şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yazarları kufur kiyamet ile imtihan edip "aksam bulusalim gotun yerse" deyince suspus olan gelecegin lale ve ılık bir yazarı.
  • yukarıdaki entryi yazana ithafen yazayım.

(#79830279) nolu entrysinde direkt küfrettiği insanların yaptığını, (#80027470) nolu entrysinde bizzat kendisi yapıp, sonrasında eleştirenlere de küfredince muhakeme yeteneğinin olup olmadığı konusunda beni kuşkuya düşürdü.

birde gelip nick altımda saçmalamış. neyse en başta engellemediğim için hata etmişim.

normal mesajıma küfürle karşılık verip misliyle karşılığını alınca, sonrasında aile değerlerine küfretmeye başladı ve yine aynı tondan cevabını aldı.

ama sanırım burayı zihninde kurduğu online oyun trollüğü gibi bir yer zannediyor. buna prim veren sözlük yönetimi, yakında bunların önünü alamayacak. bizide böyle anladıkları dilden konuşmak zorunda bırakacak.
  • bana “terör propagandası yapan yazar” diyen bir dallama. hani nerede yapmışım? ülkede ifade özgürlüğünün adı terör propagandası oldu. oh ne alâ memleket.
  • imla kurallarından bihaber bir yazar daha. bu şekilde, kullandığı dilin hiçbir kuralını bilmeyen yazarlara hatalarını anlatan mesajlar atıp küfür yemekten bıktım artık. o yüzden nick altlarına yazıyorum bundan sonra.

(bkz: #85132153)