şükela:  tümü | bugün
 • mötley crüe'un en sevdiğim ve belki de gelmiş geçmiş en iyi şarkısı.

  bir de (bkz: too fast for love)
 • belirleyemediğim bir nedenden dolayı delicesine bağlandığım, mp3ünü bulana kadar sırf dinleyebilmek için saatlerce gta vice city'de dolandığım, vokaliyle tabi tutulduğu bünyeyi kitleyen şarkı ötesi notalar bütünü.
 • mötley crüe denince aklıma gelen, gaz şarkı. gece gündüz demez coşturur, son ses dinlenmesi farzdır.
 • sözleri nikki sixx tarafından yazılmış şarkı. single'ı billboard listesinde 23. sıraya kadar çıkmıştır.

  şarkının hikayesi ise şöyledir; efendim bildiğiniz gibi nikki sixx dişi sineği bile siken hiç affetmeyen bir adamdır. bunun zamanında bir manitası varmış. nikki sixx ne kadar serseri karakterliyse bu hatun da o kadar safmış. "ah aşkım gel el ele sunset'te yürüyelim, kayıklara binip romantizm yaşayalım" dedikçe nikki sixx de "ya siktir et gel şu çöp bidonunun arkasında sevişelim, ordan slash'in evine gidelim grup yapalım. sonra benim torbacıya gidip kafaları uçururuz" dermiş.

  hatun depresyona girmiş, nikki de bu olaya üzülmüş. "yavrum ayrı dünyaların insanlarıyız. mükemmel birisin ama ben serseriyim, piçim, doğal sex machine'im" demiş ama hatun anlamamış. sıkboğaz etmiş nikki'yi. sonra nikki de basmış tekmeyi ayrılmışlar. bu ayrılığın ürünü olarak en güzel mötley crüe şarkılarından biri ortaya çıkmış.
 • tüm gazlığına, enerjisine rağmen saçma bir şekilde hüzünlendiren şarkı. her ne kadar sevsen de daha takılınacak bir sürü insan, yapılacak bir sürü şey var diyerek arkanı dönüp bu şarkıyı dinlersin. daha beteri hem kadın hem erkek böyledir. onlar aşık olmak için daha çok gençlerdir, yapamazlar. if i die tomorrow 'un sözleri bu zamanlarda kafanda hafiften oluşmaya başlamıştır. fark ettiğinde ise artık çok geçtir.

  (bkz: if i die tomorrow)
 • mötley crüe'nün shout at the devil albümünde yer alan parçası. şarkıyı, grubu ve bu sayede glam metal'i askerde koğuş nöbeti sırasında keşfetmem sayesinde de yeri bende her zaman ayrı olan parçadır.
 • hard rock/glam metal tarihinin en gaz parçalarından biridir. canlı performansı albüm kaydından güzel olan ender parçalardandır.

  güzel bir canlı performansı şuradan izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=ghu5gypman4
 • mötley crüe şarkısı. kimse sözlerini yazmamış o yüzden ben ekliyorum:

  you say our love
  ıs like dynamite
  open your eyes
  'cause it's like fire and ice
  well you're killing me
  your love's a guillotine
  why don't you just set me free

  [chorus]
  too young to fall in love
  ı'm too young
  too young to fall in love
  ı'm too young
  too young to fall in love

  ı'm too young
  too young to fall in love
  ı'm too young
  too young to fall in love
  ı'm too young
  too fall in love

  run for the hills
  we're both sinners and saints
  not a woman, but a whore
  ı can just taste the hate
  well now ı'm killing you
  watch your face turning blue
  not yet a man
  just a punk in the street

  [chorus]

  [solo]

  you say our love
  ıs like dynamite
  well it's no surprise
  cause you've got one-way eyes
  well you're killing me
  your love's a guillotine
  not yet a man
  just a punk in the street
 • motley crue`nun cok iyi sarkisi. girisi ve gitar solosu yildiz mertebesindedir. donemin diger glam metal gruplarindan farkliydilar, bu sarki da onun ozetidir, black widow ile beraber. klibine gelince, terstir, yani gercekten terstir, motleyciler`in cin mahallesinde seks trafigine el koymasi uzerine subliminal fantastik tarzda cekilmis, michelle yeoh`un crouching tiger, hidden dragon ortaya cikmadan 20 sene once rol aldigi acayip bir kliptir.