şükela:  tümü | bugün
  • chris rock ın başrolünde oynayıp hem de yönetmenliğini yaptığı 2014 yılı komedi filmi .
  • imdb'de "filmin yarisinda ciktim" tarzi sozlukcu yorumlari olsa da ben cok begendim. gayet chris rock tarzinda bir film olmus.

chris rock'in zaten hastasiyim. cem yilmazdan daha cok guldugum tek insandir kesinlikle. stand up larını da izleyin mutlaka.

filmi de kesklikle tavsiye ederim.

--- spoiler ---

bekarliga veda partisi sahnesindeki adam sandler ve seinfield le aralarindaki diyalog efsaneydi.

--- spoiler ---

yanliz seinfeild ne yaslanmis arkadas. taniyamadim ilk basta.
  • biraz güleceğimi sanıp hayal kırıklığına uğradığım film.
  • bu filme dogrudan komedi filmi denilince haliyle beklenti biraz artiyor.

bence beklentiyi biraz dusurup romantizm filmi tadinda degerlendirirseniz o zaman cok daha yerini bulan bir film olacagi kanaatindeyim.

seyrettirdi kendini sonuc itibariyle bir kac yerde cesur sahneler vardi. oyuncular iyiydi. muzikler fena degildi yanlis gormediysem kanye west ve jay z calismalari vardi. en cok hosuma giden sahnelerden birinde soyle bir muhabbet vardi..

--- spoiler ---

tek söyleyece?im saksodan sonra
    büyük kararlar vermeyin...

...birakinda saksonun etkisi geçsin biraz...

...sonra ne yapmak istediginize
    karar verirsiniz. size tavsiyem budur.

eminim ki kennedy'nin basina da bu geldi.
    marilyn monroe ona sakso çekti ve...

...o da "kendime üstü açik bir araba
    alayim bari" dedi.

--- spoiler ---
  • three days of condor'un bitişi için yaptığım yorumu (bkz: #29308020) değiştirtmiştir bana. aklımı aldı filmin sonunda chris rock'ın chelsea'ye (bkz: rosario dawson) ait topukluyu eline alınca önde oturan silk'e (bkz: j.b. smoove) "yoo silk!!" diye seslenmesi ve silk'in yüzüne niggas in paris introsuyla beraber hınzır bir gülümsemenin yerleşmesi.