şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bundan 3-4 ay önce jerry bruckheimer'in dillendirdiği bugün de paramonut pictures tarafından doğrulanan proje. bir değişiklik olmazsa filmde tom cruise ya yer almayacak ya da konuk oyuncu olarak yer alacakmış.

  http://geektyrant.com/…-2-with-cruise-involved.html

  böyle efsanevi bir filmin bu kadar uzun zaman sonra devamını çekmek oldukça riskli bir iş ama günümüz sinema teknolojisiyle bir top gun filmi de oldukça güzel olur. eğer çekilirse mutlaka danger zone şarkısı da bir yerinde kullanılmalı. tom cruise da bir şekilde ikna edilip yine başrolü almalı.

  edit: senaryo the town filminin senaristi peter craig'e emanet edilmiş.
 • kesinlikle tom cruise, val kilmer ve f/a-18 üçgeninden çıkmaması gereken film.

  not: f-14 ler servisten kalktılar.fakat bir filo sadece eğitim ve agressor olarak iran kamuflajlarıyla hizmet veriyor.belki bu filoda geçen bir hikaye de olabilir.
 • bu filmin 2. bolumunun cekilmesi bir neslin daha beyaz fanila ve levi's 501 ile boy gostermesini saglayacaktir. ayrica o donem sadece vakkorama'larda bulunabilen yakasi kurklu, patch'li deri pilot montlarini yine vitrinlerde gorecegimizin de resmidir top gun 2.
 • çekilirse tom cruise'un başrol olacağı kesinleşmiştir.

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25304679

  güzel bir hikaye bulurlarsa ilk film tarzında yeni bir film yapmak istiyorlarmış. tahminim top gun'un 30. yıldönümü olan 2016 civarları vizyona gireceği yönünde.
 • 80'ler konseptinden kopulmaması gereken film. mevrik zaten ilk filmde top gun'da hoca olarak kalmıştı. val da kalmış olsın. sonra bunlar mazlum ülkelere işgal saldırılarında falan yer alır. olmadı gene rusya'ya kapışılır. bu format olmalı. viva soğuk savaş propagandası.
 • yönetmen tony scott'un intihar etmesi sonucu rafa kaldırılmış film. şimdilik en güzeli oldu galiba. belki ilerleyen zamanlarda yine gündeme gelir. tom cruise'un da elinde mission impossible, van helsing ve jack reacher serileri var zaten. arada orijinal filmlere yönelmesi daha iyi olur.
 • olmaz olası film.

  bak küfretmeyeyim diyorum zorla adamı günaha sokuyolar.

  güzel kadeşlerim daha önce defaatle dile getirdim bu film çekildiğinde ben işin uçmasında-kaçmasında, olmadı patlamasında-motorunda olan bir velettim ki bir dünya cins-i latif bu tom kardeşimize yangın idi. ortaokul, lise kız arkadaşlarımın odalarını süsleyen posterlerine kıl olmakla geçti. üniversiteye gittim, mezun oldum, evlendim, çocuğum oldu, daha da bin tane şey oldu ben adeta kumpirlik patates oldum bu allahsız, imansız, hala cruise control modunda top gun 2 de bir de başrol falan oynarsa etmediğim yeminimi bozarım.

  en nihayetinde bende de 46 kromozom yok mu? artık bu saatten sonra 1000 km. mi koşarım, barfikslerin efendisi mi olurum bilmem ama baklavaysa baklava, adonisse adonis. kellik için ıkınarak saç çıkartma taktiklerine abansam da sanıyorum pek sonuç alamayacağım lakin en azından gözünü sevdiğim kel erkeklerin yaşama sevinci jason statham gerçeği var.

  sadece baklavayla trisepsle olmaz diyenler moral bozacağınıza az destek olun ingiliz aksanıyla konuşma kursu lazım, var mı bildik bir yer?

  a fokin heyt paykiys! oluyor mu oğlum söyleyin bak.
 • tom cruise'in oynamasini ve f-18leri gormek istedigim film.olm cekin lan su filmi daha dun ilkini izledim tadi damagimda kaldi.
 • bir zaman makinesi yapılmasını gerektirecek filmdir.
  seyahat seçeneği olarak da "top gun 2" ve "top gun'ın top gun olduğu yıllar" yapılabilir..
 • teena marie'ye saygi olarak bir kez daha lead me on'un bir yerlerde bir sekilde calinmasi gereken film.