şükela:  tümü | bugün
  • eczanelerde satılan cilt bakım markası. eczacının söylediğine göre, düne kadar adını bile duymadığım bu ürünün içeriği oldukça doğal. başlangıç olarak hassas ciltler için olan yüz nemlendiricisini edindim. iki kullanım sonrası cildimdeki kızarıklıklarda gözle görülür bir azalma var ancak nedenini çözemediğim hafif bir kaşıntı söz konusu. yıllarca güvenerek kullandığım biotherm'in içinde bulunan kimyasalların cildimi nasıl yıprattığını öğrendikten sonra doğal içerikli ürünlere sarılan şahsım için güzel bir keşif gibi duruyor şimdilik.
  • yani aslında kötü bir marka değil ama verdiğin paraya göre kuş kondurmasını bekliyorsan, kondurmuyor. temizleyicisini ve nemlendirici kremini kullanıyorum.(temizleyicisi nemlendiricisine göre çok daha ucuz ve bence daha iyi) cildimdeki kırmızı ve kahverengi lekelerde azalma var evet ama yüzümün hala hatır hatır olduğu gerçeği de ortada. bir de, kremin üstünde "hafif" yazmasına rağmen pek hafif bir krem değil. gece sürülse sanırım daha iyi olur.
  • yağlı ve hasas ciltler için temizleme jeli kesinlikle çok başarılı bu markanın. elimde la roche posay temizleme jeli de vardı tester olarak, çok ağır bir parfüm kokusu vardı onda ve bu yüzden sevmedim. ancak topicrem'inkinde ikinci tüpümü kullanıyorum fiyat olarak da diğerine göre çok uygun, akne tedavisinden sonra kullanıp memnun kalanlardanım, ilgililere duyurulur
  • 400 kilometrelik bisiklet turumda kah öğlen güneşine kah denizin tuzuna karşı kahramanca savaşmıştır bu markanın güneş kremi. cildim açık ve güneşe hassas olmasına rağmen mükkemmele yakın koruma sağladı.
  • kepek karşıtı olan şampuan türünü hiçbir yerde bulamadığım marka. bilen varsa lütfen yeşillendirsin.