şükela:  tümü | bugün
 • sıfır kilometre projemizin sloganıdır. kesin zengin olacağız bana güvenin amk.

  ihtiyacımız olanlar;

  200 adet bekar ve yalnız sözlük kadını
  10 adet ezik sözlük erkeği.

  şimdi ne yapacağız? toplam 800 900 kişi kapasiteli havuzlar kuracağız. bir nevi aqua park benzeri bir olaya gireceğiz. 200 sözlük kadınımız ilk 3 ay geri ödemesiz 10 bin lira kredi çekecekler. bordro falan sıkıntı değil ben yazıcıdan çıkarıp ayarlarım kredileri her türlü çıkarırız rahat olun amk.

  36 ay vadeli toplam 2 milyon lira kredi almış olacağız ve ödemeler 3 aydan sonra başlayacak. 36 ay boyunca ayda ödeyeceğimiz taksit 68 bin lira ediyor.

  her neyse hemen istanbul çıkışına yakın yerlerde 2000 metre tek kat imarlı arsayı ucuza 10 yıllık kiralayıp havuzumuzun yapımına start vereceğiz. havuz işi kolay, kazdırırız kepçeyle döktürürüz betonu, su geçirmeyen dalgayla kaplatıp fayans döşetiriz. güçlü devirdaim motorları aldık mı bitti gitti amk.

  bu 200 hanımkızımız giyecekler bikinileri her gün havuzda takılacaklar. aynı zamanda facede, twitterda çakma erkek hesapları açıp havuzun resimlerini yollayıp reklamımızı yapacaklar. "ulan burası müthiş bir yermiş amk elini sallasan hatuna çarpıyor, karı dolu lan havuz kişi başına 5 hatun düşüyor" gibi ilgi çekici yazılar yazacaksınız.

  havuzumuza gelenler bakacak harbiden 200 hatun var. bu şekilde her gün tıklım tıklım dolduracağız havuzumuzu. her gün 600 erkek gelse havuza ve girişi 30 lira yapsak içerde büfemizden yedikleriyle en az 50 lira kar etsek günde yapar 30 bin lira.

  ayda 900 bin lira eder ve masrafımız 100 bin lira bile tutmaz. ayda 800 bin lira elimize geçecek. kredi borcu orkid paraları bikini masraflarınıza 100 bin çıksak, 700 bin lira net kazanç elde edeceğiz ayda.

  hemen kapalı havuz inşaatına başlayıp havalar soğumadan onu da faliyete geçirip yaz kış çalışacağız. kışın fiyata 5 lira zam yapar ısıtma masrafından etkilenmeyiz.

  senede 8 buçuk milyon lira net para kazanacağız amk.

  ha 10 erkek ne yapacak? onlara asgari ücret vereceğiz ve bir kısmı cankurtaran olur, 4 ü büfeye bakar, kalanlar kapıda bilet keser.

  nası fikir?

  not: projeyi kıskançlıktan karalamaya çalışıpta sonra hayata geçtiğinde abi nolur beni de havuza alın diyen piçleri sittinsene kapıdan içeriye sokmam haberiniz olsun amk.

  not2: o kadar insan her gün gelmez diyenlere: hanımkızlarımıza çok ayıp etmiş olur, gerekirse gider apaçi mahallelerinde, kahvelerde broşür daatırım yine fullerim orayı amk.

  not3: kollarım kıllı diyen kadınların epilasyon masraflarını ekledim raat olun :)

  edit: ilk karalamayı almış bulunmaktayız. o paradan 300 bin lirasını vergi ödeyecekmişiz. hade yaa:) senede 3 milyon 600 bin lira vergi vereceğiz yani. bak bakayım 2014 vergi rekortmenlerine dandik bir havuzla kaçıncı sıradan giriyoruz. geçin o işleri. kdv hariç. ayrıca paranın hepsini paylaşsak bile ayda 3500 liraya kimse günde 8 saat havuzda durmazmış. la ayda 3500 liraya havuzda takılacak hatun aranıyor diye ilan versek gebzeden silivriye kadar sıra olur.

  neyse ilerde 3 havuz daha açarız işi büyütürüz diyeyim de önlemimizi alalım karalayanlara karşı.
 • bizim kolumuzda kıl var yalnız.
 • (bkz: kafa zehir)
 • yeni çıkmış haftalık iddaa bülteni elindeyken, zengin olma hayaline sahip arkadaşlara seslenme şekli.

  (bkz: bu sefer kesin)
 • bu değik, bu hiç değil diyen bir girişimcinin bulabildiği en orjinal fikir. teoride bir mantık oturtmuş ama uygulamaya dökmek gerekiyor. sonuçta burası türkiye paranın kime ne şekilde geleceği belli olmaz.
 • 10 kişilik kontenjandan yer bulmayı ümit ettiğim projedir