şükela:  tümü | bugün soru sor
 • inanılmaz rahatsız eden durumdur.

  5 saatlik uzun yolculuğumda 1 saati aşkındır konuşan babişkolu, aşkitomlu, muhtemelen yeni sevgili yapmış kızın regl maceralarından, ev işlerinde ki marifet hikayelerine maruz kalmaktayım.

  ben annem aradığında yav he he diyip geçiştiriyorum, bu canı çok sıkıldığı için sevgilisini arıyor ve büyük bir bencillikle boş beleş muhabbetine devam ediyor. o zaman bende canım çok istediği için bir sigara yakıyım insanları umursamadan.

  sigara nasıl yasak ise toplu taşımada boş beleş muhabbetlerde yasak olmalı.
 • aslında kendi içinde bazı görgü kurallarını barındırması gereken eylemdir. en başta da kimseyi rahatsız etmemek lazımdır. ama insanlar pervasızca, en özellerini yedi düvele duyurmaktan geri kalmazlar.
 • hayatımda bir daha görmeyeceğim insanların konuşmalarına şahit olmaktan nefret ediyorum.
  konuşmayın arkadaş.
 • bazı şahısların toplu taşımayı telefonla konuşmadan kullanamadıklarını farkettim. otobüse, minibüse adımını attığı an önce yiğenini arıyor, kapatıyor halasını arıyor, kapatıyor yengesini arıyor. bakıyor 3 durak daha var, bi de eniştemi arayayım diyip ineceği durakta telefonu kapatıyor ve gözlerden uzaklaşıyor. hayır nasıl rahat konuşabiliyorlar onu da anlayabilmiş değilim. ben normal şartlarda bile en fazla 1 dakika konuşur kapatırım, ne buluyorsunuz bu kadar konuşacak?
 • eğer bağıra bağıra konuşmuyorsa bir sorun görmediğim durumdur.

  iki kişinin normal bir sesle konuşmasına ile iki kişinin aynı ses tonunda telefonla konuşması arasındaki farkı anlayamıyorum doğrusu.

  öküz gibi hahah hohoho diye bağırıp, salak saçma artistlik peşinde olan hanzo ve hanzelineleri kınıyorum tabi.