• sosyal mesafe ve maske kullanımı da kaldırılsın bence hatta virüse inat toplum dayanışmasını 7 düvele gösterelim diye herkes 3 kişiye sarılsın.

sanki toplumsal bir deneyin içindeyiz… bakalım nolcak diye bizi kobay niyetine kullanıyorlar.
  • buna rağmen virüs bulaşan sayısı artmazsa bugüne kadar yaşadığımız salgının sadece bir senaryo olduğuna inanacağım.
  • bilet fiyatlarına yansımayacaktır. yapılan zamlar geri alınmaz.
  • şehirlerarasında da kaldırılması gerekiyor o halde temmuzun bilmem kaçına kadar neden bekliyoruz ayrıca sanmıyorum ki tavan bilet fiyatları uygulaması kalkınca tam anlamıyla eski fiyatlara dönülecek yine %20-30 zamlı kalacaktır.
    devam.
  • şu an sadece şehir içi seyahatler için geçerli olan hadise. şehir dışı için de yakındır.
  • virüs bitmiş işte ne diye var diye söylenip milleti galeyana getiriyorsunuz göz altıları da olur mu? ona göre susacağım çünkü. sinirlenmek istemiyorum.
  • ben şurada ve şurada anlatılandan anladım ki, koltuklarda %50 kapasite olayı kaldırıldı ama ayakta yolcu alınmayacak.

ayakta yolcu alma kapasitesi yüksek araçlarda (metro, tramvay, metrobüs, körüklü otobüs gibi) ne gibi önlemler alınacağını il ve ilçe hıfzıssıhha kurullarınca verilecek kararla belirlenecek.

yani %50 kalkıyor ama ayakta yolcu alınmıyor ya da belirli kapasitede alınıyor. mantıklı mı mantıklı eleştirilecek ya da endişelenecek bir şey yok.
  • şimdi söz %100 zam yapan otobüs şirketlerinde.
  • virüse yakalanmayanların terörist ilan edilmesiyle devam etmesini beklediğim karar.
94 entry daha
hesabın var mı? giriş yap