şükela:  tümü | bugün soru sor
 • toplu taşımada, kadının yanı boş bile olsa oturmaya çekinir olduk. yanlışlıkla temas ederizde adımız orospu çocuğuna çıkar diye korkar olduk.

  yolda yürürken kadınlardan kaçmaya başladık. 25 metreden fazla yaklaşma yazan iş makineleri gibi oldular bizim için. öyle bir hale geldik artık.

  yanlış anlamasınlar hanımefendiler diye nereye bakacağımızı şaşırır olduk. sağa sola serpile serpile bir hal olduk önümüzü göremediğimiz için.

  kıçımın tek yanağını zor sığdırdığım toplu taşıma araçlarında dört büklüm, kramplarla boğuşarak yolculuk etmekten gına geldi artık.

  hepimizi potansiyel orospu çocuğu olarak gören kadınlar sizlere sesleniyorum. hepimiz sizin götünüzü kesmiyoruz. içinize girmek için planlar yapmıyoruz. hepimiz sizin bacaklarınızı mıncıklamak için can atmıyoruz. fırsat bu fırsat deyip kalabalıkta sürtünmüyoruz size. sadece çarpıyoruz y-a-n-l-ı-ş-l-ı-k-l-a. umurumuzda bile değilsiniz. bunu idrak edin artık. aramızda sizlerin rahatını düşünen, özel alanınıza girmemek konusunda titiz davranan erkekler çoğunlukta. sandığınız gibi azınlık değiliz !

  ve kadınların bu kadar paranoyaklaşıp kafayı sıyırmasına sebep olan asıl orospu çocukları size sesleniyorum. sizler güzel güzel laf anlatılacak insanlar değilsiniz. alayınızın uçkurunu sikeyim. birgün bana denk geleceksiniz, hem kadınlara yaşattıklarınızın hem de erkeklere yaşattıklarınızın acısını çıkartacağım. kahpeler.
 • hiçbir kadın böyle iğrenç olaylarla karşılaşmasın da, varsın biz tedirgin olalım, götümüzün bir lobu dışarıda oturalım.
  ha insanın zoruna gitmiyor mu durduk yere potansiyel tacizci gibi görülmek? gidiyor tabi ama malesef bu ülke şartlarında bu kadar sığır populasyonuyla aynı ortamda yaşamak durumunda kalan kadınları bunun için suçlayamam.

  kaldı ki, iyi niyetli bir erkeğin potansiyel tacizci görülmesi durumunda yaşayacağı mağduriyet (bak suçsuz yere ifşa ve iftira demiyorum, sadece kadının senden tedirgin olarak ultra tedbirli davranması ve bu yüzden senin ponçik kalbinin kırılması), bir kadının taciz durumunda yaşayacağı yıkımla kıyas dahi kabul etmez.

  kadınları eleştireceğimiz, şikayet edebileceğimiz şeylerin içinde bu olay en son sıralarda gelir.

  not: önde yürüyen kadını tedirgin etmemek için sollamakspor
 • her boku sosyal medyada etiket ediyorsunuz.