şükela:  tümü | bugün
  • her gün okuduğumuz, izlediğimiz, duyduğumuz toplu taşıma tacizlerine karşı geldiğimiz "artık yeter!" noktası bu olmalı. "ya siz napıyorsunuz?" pasifliğinden, "gel lan buraya!" aktifliğine geçmemiz şart oldu.

    bu hadiseler başka türlü bitmeyecek; varsa bir sıkıntı bağırın çağırın, ortalığı ayağa kaldırın, o sapığı topluca linç edin. video çekip internete yayarak ifşa etmeyi de unutmayın.

    bunun bir hareket olması, yaygınlaşması, ve ibret-i alem olması dileğiyle...
  • benide çağırın pampa. ama bak unutmadan eğer ben bu devleti tanıyorsam, tacizci mağdur gösterilip bize; halkı isyana teşvik, adam öldürmeye teşebbüs, kamu düzenini bozma vırrık cırrık diye diye en az 10 sene kitleyip üstüne de tacizciye 300-400 bin tl tazminat ödettirirler.
  • herkesin cep telefonu , (bu devirde) her telefonun kamerası var . çaktırmadan videoya alın , tacize uğrayana biraz cesaret aşılayıp şikayetçi olmasını sağlayın. ne oldu böyle yapınca ; taciz eden taciz etmedim hani kanıt diyerek sıyrılamadı işin içinden . dayak yedim diye üste çıkıp sizden şikayetçi de olamadı . basına verilen görüntü ile yaptığına yapacağına pişman oldu . aynı haltı yemeyi planlayanlar korkutularak olabilecek tacizlerin önüne geçildi .

    "ıt is only when a mosquito lands on your testicles that you realize there is always a way to solve problems without using violence"