şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #20481647)
  • konuyu biraz daha anlaşılır kılmak gerekirse eğer ; 13 yaşında ki kızın - yazıyla on üç- 20 küsür erkekle isteyerek, bilerek, kendi özgür iradesiyle "ters" ilişkiye girdiğini onaylamış mahkemedir.

13 yaşında ki bu kız, öyle ahlaksızdır ki, kimsecikler bunu böyle ahlaksızca bir şey yapması için zorlamamıştır. tam tersi kendisi "ters ilişki istiyorum, hem de 20 den fazla erkekle" diye kendini sokaklara vurmuştur.

nasılda çözmüş ama mahkeme olayı. kaçar mı be benim yüce türk adaletimden !! yürü beeee !!!!

(bkz: türkiye'de yaşamaktan nefret etme sebepleri)
  • "15 yaşından küçüğü rızasıyla alıkoymak" suçunu da zamanaşımına uğratmışlar. sağolsunlar ne dakik ne hassas çalışan yargı sistemimiz var.

yargı, vicdanına ket vurabildiği sürece "yasaları uyguluyoruz"un arkasına sığınabilir. ama o yasaları yapan ya da düzeltmemekte ısrar eden hükümet neyin arkasına sığınır bilmiyorum.
  • bu ülkeye yakisan divandir. tecavüzü bir fantazi olarak görüp, normallestiriyoruz biz bu ülkede.

daha geçen hafta bir kidemli hakimden "ne var, benim babam da annemi 14 yasindayken kaçirmis. sonradan da evlenmisler. simdi burada suç mu olur allah askina?" laflarini isittikten sonra, bu ulkedeki hakimlerin verecekleri hicbir karar beni sasirtmiyor. devami da var düsüncelerimin ama sonra hep suçlar, cezalar.
  • neden aihm'ye tasinmadigini merak ettigim , daha dogrusu boyle saka gibi bir kararin tasinabilirliginin olup olmadigini merak ettigim
    davanin goruldugu yerdir .

ayrica 13 yasinda veledin nasil kendi rizasi ile sevistigini de ornekleri ile ortaya koymasi gerekir bence.
  • ülkemi çok sevmemi sağlayan mahkeme. kız kendi isteğiyle, 13 yaşında çok sağlıklı ve olgun bir genç kadın çünkü, ilişkiye girdiği için taşlanıp öldürülmedi. sonuçta istense yapılırdı, hem orospu diyip hem taş atabilirlerdi kendisine. yapmadılar.

(bkz: nefes alamıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
  • erkek devletin erkek hakimlerinin erkekçe karar verdikleri mahkemedir!!
    ülkemize yakışır!!

bu tabir eren keskin' e aittir..
    kendisi tecavüze uğrayan n.ç'yi evlat edinmiştir.

(bkz: eren keskin/@mimiko)