şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kelliğe 30 saniyede çözüm getiren kel olan yerden çok uyumlu bir protein sayesinde saç çıkmasına yarayan inanılmaz buluş..
 • toz halinde bulunmaktadir. kafaniza karabiber dokuyolar hissi yaratabilir sanki.
 • sahibinin acun firarda olduğunu öğrendiğim kelin merhemi olduda başına sürdü maşallah dediğim kafa aynası kapatıcısı.
 • sac cikartmaya en ufak etkisi olmadigi gibi saclari da beslemiyor bu urun. sadece yapay bir dolgunluk kazandiriyor saca, sokaga cikmadan evvel sıkılıyor.
 • (bkz: topik)
 • make up: profesyonel bir malzemedir. kurum gibi bir boyadır, içinde küçük kılcıklar vardır. gereken yerlere pudra gibi tatbik eder üzerine de spreyini sıkar sabitlersiniz. özel şampuanıyla birlikte set halinde ya da tek satılır.
 • sene doksanların başı, o zamanlar tanju çolak daha yeni futbolu bırakmış ve sanırım tarık tarcan'ın sunduğu çarkıfelek programı vardı televizyonda. hah, bu konsept ürünü ilk orada görmüştüm. tanju'nun başına da tatbik etmişlerdi. tanju'nun yüzünde şampuan reklamlarındaki kızların suratındaki gibi bir gülümseme...

  her neyse, sadece seyrek saçlılarda işe yarıyor. neden? çünkü bu tür kelliklerde olay seyrek saçın altındaki derinin ışıkla beraber pis pis sırıtmasından öte bir şey değil. bu ürünse o alttaki teni siyaha boyayarak seyrek saçlı görünmeyi engelliyor, biraz daha gür gösteriyor saçları. bir nevi illüzyon, bir nevi göz boyama, bir nevi deri boyama. al eline toz boyayı, aynısını sen de yapabilirsin.
 • sadece seyrek saçlarda işe yaraması anormal olmayan ürün.kafanızda hiç saç yoksa işe yaraması zaten beklenemez.ayrıca herhangi bir toz boyayla aynı başarıya ulaşmayı beklemek çok komik bir düşünceden ibarettir.
  şimdi efendim ürün kesinlikle işe yarayan bir mucizedir.kendi saçınızı çoğaltarak seyrek olan bölgeyi yüzde yüz kamufle eder.asla ayırt edemezsiniz gerçek saçtan.saçınız siyahsa kullandığınız toppik de siyahsa ortaya leziz bir görüntü çıkar.
  tek kötü yanı elinizi saçınıza atınca elinizin boya olmasıdır.yani bunu kullanacaksan elinle kafanı kurcalamayacaksın arkadaş.
  özel günlerde,düğün dernek gibi ne bilim dışarı çıktığınızda sizin bir numaralı arkadaşınızdır.
  "terlediğiniz zaman çıkmaz" deniyor resmi sitesinde, ne kadar doğrudur bilinmez.terliksi insan tipleri birbirinden farklıdır.
  şampuanla yıkadığınız zaman eski keltoş halinize tekrar kavuşursunuz sonra da "vay aq ben bu kadar kel miyim" dersiniz.
  psikolojinizin sağlam olması gerek.özgüveni eksik olan arkadaşlara duyurulur.(bkz: ya hep ya hiç)
  resmi sitesinde 10 gramlık kutusu pahalı olan üründür aynı zamanda,biraz araştırırsanız yarı fiyatına bulabilirsiniz.bu kadar yazdım ben memnun muyum?
  kesinlikle.her gün sürüyor muyum? hayır.

  üç ay sonra gelen edit: evet hayvanlar gibi terledim,deliler gibi sahnede göbek attım (bkz:düğün) bi bok olmadı.akmadı bozulmadı.
  peki memnun muyum hala ?
  kesinlikle evet.her gün sürüyor muyum ? hayır.
 • bugün ilk kez kullandım ve durup durup cep telefonuyla tepemin fotografını çekip bakıyorum. yüzyılın icadı bu. harika.
 • verdiği sözü yerine getiren nadir ürünlerden. terle veya rüzgarla çıkmadığı doğrudur, yaz vakti tarafımdan test edilmiştir. kişide durup durup kafasının fotoğrafını çekme etkisi yaptığı da doğrudur, tarafımdan tekrar tekrar gerçekleştirilmiştir. hafif seyrelmiş, kafa derisi görünen saça az miktarda döküldüğünde dışarıdan bakıldığında kişinin toppik kullanıldığının anlaşılması mümkün değildir. (daha ileri seviye dökülmelerde aynı etki görülmeyebilir, bilemiyorum.) bu yüzden kafanızın üstünde neler olup bittiğine anlam veremeyen insanlara "çok güçlü bir saç çıkarıcı kullanıyorum" diyerek konuyu kapatmanız mümkündür.

  (bkz: saç çıkarıcı)

  tek kötü yanı duş aldıktan, saçların kuruyup da tekrar toppik kullanılabilir hale gelmesi için gerekli zamanda aynaya baktığınızda "ulan... harbi bu kadar mı dökülmüş benim saçlarım be" dedirtmesidir, kişiyi bir anda dipten dibe vurdurmasıdır. ancak kafa kuruyup da tekrar kullanıldığı anda bu etki geçer, bir kez daha kafanın fotoğrafları çekilmeye başlanır.

  ne yazık ki türkiye fiyatı amerika'ya göre abartı seviyelerdedir. ne mutlu ki verilen paraya değmektedir.