• buyukparktan kucuk parka dogru sallanirken aniden kar$ida belirebilen mekan.. visneli cheesecakei gercekten mukemmeldir bi de*.
  • yediğim hiçbir tiramisu yu beğenmememe neden olan, çikolatadan kısmayan bonkör mekan. elinize sağlık.
  • eskiden köşebaşı ekmek fırını iken, bir anda çehre değiştirip pastacılar kralına dönüştü. vişneli- limonlu dondurması mı desem, çikolatalı pastası mı desem, tiramisu mu desem, cheesecake mi aman aman. yeme de kapısının önünde yat. yok lan yenmez mi yemeyi bırak tabağı bile yalanır. o derece.
  • minik, kakaolu üstü antep fıstıklı bir kurabiye çeşidi var ki beni benden alıyor efendim.. hani 'ağızda dağılıyor' diye bir tabir var ya; işte o türden. tabi sadece bu değil. diğer bütün mamülleri harika tada sahip. taze ve enfes. kıymalı patatesli böreğine de hastayım. yolunuz bir gün düşerse uğramadan geçmeyin derim..
  • minik zeytinli poğaçalarını ve özellikle karadutlu dondurmasını tek geçtiğim pastane.
  • evka-3'e de bir sube acmis pastane. dondurma cesitleri gayet kaliteli olup kilogram fiyati 25 tldir.
  • sattığı hemen hemen her ürünü son derece kaliteli olan bornova büyükpark yanında bulunan yer. özellikle dondurmaları şahane.
  • http://www.topraktan.com.tr/ adresinden ürünlerini inceleyebilirsiniz. ancak karnınızı doyurup öyle bakın. mideniz bünyenizi ele geçirebilir yoksa. hoş, ben tok karnına bakıyorum, yine de deliriyorum.
  • kalitesinden hiç ödün vermeyerek kendini geliştiren güzel kokulu yerdir, ürünleri son derece kaliteli ve kalitesinin yanında çok yüksek fiyatları olmayan ve berliner bulma olanağı bulduğum dükkandır.
  • izmirin en güzel ve en lezzetli unlu mamullerini bornovada ureten ve satan yer. ozellikle catlak diye bir urunleri dillere destan.
hesabın var mı? giriş yap