şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nedense bana birden, sütü seven kamyoncuları çağrıştıran tamlama.
  • her ne kadar bizim oynadigimiz topu kesenler olsa da, bizim ailede de oldukca fazla top kesen olmustur.. dongu boyle suruyor elimizde deil ki*
  • artık nesli tükenmiş olan teyzelerdir.
    top oynayan çocukların da nesli tükendi çünkü.
  • topu kesen amcalardan yüz bulamayan bu sebeple senin tarafındayım izlenimi vermek için uğrsaşan teyzeler bütünü.
  • topu kesen amcalar ile halay ceker bunlar.
  • topu elle kesiyorlarsa duruma göre kirmizi ya da sari kart görmeleri gerekirken, yerinde müdahaleyle nizami bir sekilde kesiyorlarsa bir kücük altini hakeden teyzelerdir.
  • topu kesmek yetmez. mühim olan topu kestikten sonra önündeki oyuncuya isabetli pasla çabucak aktarabilmektir, bu beceriye sahip teyzeler gelecek vaadederler.
  • stoper teyzelerdir
  • empati yapanları da çıkmaktadır zalim olanların yanında.
    topu kestikten sonra kendini 5 yaşındaki torununun yerine, torununu da top oynayan çocukların yerine koyaraktan ağlamaklı olmalarından sorumlu olduğu çocuklara bakıp dayanamaz ve torununun yumurta şekilli* topunu oynasınlar diye çocuklara verir. yarım saatte yumuşayan bu teyzeler güzelim yuvarlak topunuzu heba etseler de psikopat olanlardan iyidirler*...
  • ortaokul çağındaki çocukların içindeki futbol ateşini söndüren teyzedir. kovalayan modeli görülmüştür. balkondan tebessümle izleyen amcalar da varmış ama ben o levelle hiç karşılaşmadım.

onlarca çocuğun bir kaka, bir ronaldinho, bir zidane olmasını engellemiş insandır.

bu insanlar yüzünden selçuk şahin'ler, sabri sarıoğlu'lar, ismail güldüren'ler var.

ismail güldüren ki çirkefliği bu yüzdendir. in bak çocukluğuna.