şükela:  tümü | bugün
 • ben bunu giymeyi belli bir dönem denedim. 2 yıl öncesine tekabül ediyor. hiç huyum değildir ama yok dedim biraz da topuklu ayakkabı giyeyim ben, babet babet neymiş, şanzelize mi burası dedim. olur olmadık yere topuklu ayakkabı giyiyorum ki işin garip olanı bununla en çok dalga geçen de benimdir. bakkala bile topuklu giyiyorum, arkadaşlarla buluşuyorum, topukluyum. resmen benimle bütünleşti bir dönem. ama yok, ı-ıh, yok olmuyor. ben ben olmaktan çıkıyorum topukluyla, sanki herkes bana bakıyor, beni inceliyor gibi geliyor. giydiğim kaç santim topuk ama ben kendimi devasa hissediyorum, herkes beni parnağınla gösterip, aa bak şuna ne giymiş diyecek gibi geliyor. neyse çıkardım topukluları, özüme döndüm. ama arada gerekiyor ya, hani selvi gibi boyum da yok düz gezeyim, hoş en çok uzunlar topuklu giyiyorlar. bir gün evlerinden aldıracam onları, o olacak. ben arada topuklu giymeye devam edeyim bari. hiç değilse annem sevinir, öbürsü dünya için bonus bunlar hep

  (sevgili günlük uyku tutmadı. inşallah hakan'ın kankası bana gelip ''hakan sana arkadaşlık teklif ediyor'' desin. inşallah yarebbim)
 • lazım olur diye alınan fakat hiç giyilmeyen, para vermesi acayip zevkli, giymesi eziyet olan şeydir.

  - oha bunları hande yener'den mi aldın ?
  - o nasıl bir ayakkabı rengi?
  - kızım niye aldın yine bunu giymeyeceksen?
  ...

  yalnız 1.80 boyunda bir kuzenim var *10 cm topuklu ayakkabıyla geziyor çok yadırgıyorum. gerekçesi de herkes topuklu ayakkabı giyince onun boyunda oluyormuş, onunda giyip o arayı kapatması gerekiyormuş çok acayip. ben 20 cm topuk giysem anca kapanıyor o fark jfhdkfjd
 • alırken hayranlıkla giyilen, havalı tezgahtarın umursamazca "nasıl oldu?" sorusuna "ayy çok rahat." diye ağzı açık cevap verilen yakışıklı ama fırlama erkek arkadaştır.ilişkinin başlarındaki hayranlık giderek azap ve acıya dönüşür.siz ona birşey yapmasanız da acaip değer verip ayakkabılıktaki en kral yere (öncekinden kalan) koysanız da o canınızı acıtmaktan keyif alır.tahammülünüzün kalmadıgı anlarda ayrılırsınız(çıkarıp yalın ayak yere basmak suretiyle) bu kez de sizi "küçük" düşürür kısa ve şişman olduğunuz gerçeğini yüzünüze vurur.ilişki bitmiş ayrılık sonrası ayak ağrıları başlamıştır.
  ta ki o'nu görene kadar.o da ne hotiç te indirim var ve vitrindeki sizin yeni sevgiliniz olmak için çapkın çapkın gülümsüyor.150. kez kendinize karşı koyamazsınız ve yeni ve zor bir aşk daha..
  zor zanaattir topuklu ayakkabı..babet gibi kısa boylu şişman biriyle evlenip huzurlu ve rahat yaşamayı tercih etmeli yaş çok ilerlemeden..
 • bünyemde afrodizyak etkisi yaratan yegane şey.
 • izlediğim porno filmlere göre, kadınlar bu ayakkabı olmadan sevişemiyor. zira hepsinde var. enteresan tabii. bi' gün sevişebilirsem eğer özellikle dikkat edecem var mı yok mu böyle bi' şey diye. hayırlısı.
 • kendisiyle bir gün araba kullanmayı denedim. bilmiyorum otomatik viteste olay daha mı rahat gerçekleşiyor ama düz vitesle tam bir işkenceydi en azından ben hiçbir şekilde ayarlayamadım kontrolü. bundan sonra eğer giyersem küçük bir poşetin içinde babetlerimi yanımda arabaya taşıyorum. hatta pazardan 10 tlye bir babet alıp sürekli arabada bırakmayı planlıyorum. ben kaza yapıp ölmek için daha gencim ve ayakkabılarım da topuklarını kaybetmek için oldukça gençler.
 • bu videoda yerden yere vurulandır...

  http://www.facebook.com/…ideo.php?v=117587274949902
 • kadinin ostrojeni topugundadir demisti tanidigim bir guzel kadin. ve eklemisti hemen ardindan:

  iste bu yuzden cikmamalidir ayaktan topuklu ayakkabi.
 • giymenin yetenek istedigini dusundugum bende ise o yetenegin olmadigini bildigim obje.ama azim var her defasinda deniyorum.