• topuklu ayakkabı ile birlikte kalçalarının da dikliği arttığı içindir o.
  • ayağın duruşu dolayısıyla bacak kasları kasılır, kalça dışarı çıkar, vücut dengeyi sağlamak için sırtı dikleştirir yani sözkonusu olan insan iskelet ve kas yapısıyla alakalı bir durumdur. dışarıdan bakan kötüleme heveslisi kişiler tarafından 'özgüven artışı' olarak nitelendirilebilir tabi.
    ha bir de ancak özel bulduğu günlerde süslenip püslendiğinde topuklu ayakkabı giyiyorsa hatun kişi, o gün de özgüveni artsın bırakın.özgüven artışı, kaynağı ne olursa olsun, hani şu 'götü kalktı' diye kötülediğiniz şey, aslında o kadar da kötü bir şey olmayabilir mi?
  • takım elbise giyince jön tribine giren erkekle ilişkisi vardır.
  • özgüven artışını göt kalkması olarak değerlendirirsek; iki anlamda da götü kalkmş kadındır.

nedeni topuklu ayakkabının götü - ben çokibarım derseniz ;popoyu - daha kalkık daha düzgün göstermesidir.

kaynak: komşum nazlı'nın götü.
  • eskiden bendim bu.

sonra baktım ki, ben o görüntünün insanı değilim. ve bu halime de yansıyor.
    tamam topuklu ayakkabı giyince kendimi daha güzel ve özgüven sahibi sanıyorum ama nasıl "kof" bir güvense bu, hemen kendimi başkalarıyla kıyaslamaya başlıyorum... en nihayetinde ise, hem fiziki hem de ruhani rahatsızlık aklımı dağıtıyor, konsantre olamıyorum, saçmalayabiliyorum, kendime dürüst olamıyorum, haliyle karşımdakine hiç olamıyorum.

bir topuklu ayakkabıya ne kadar anlam yüklüyorsun demeyin, o asla sadece bir ayakkabı değil.

misal fondöten sürünce de aynı şey oluyor; "bu ben değilim ki" diye başlayıp yüzünü yıkayana kadar geçmeyen bir huzursuzluk...

ben kendimi "evimde" hissetmenin peşindeyim ve evde topuklu ayakkabıyla dolaşmıyorum. evde özgüvene ihtiyacım yok, dışarıda da olmasın istiyorum.

sonuç olarak, topuklu ayakkabı giyince özgüveni artan kadın, özgüvenini artırmak için hala bir şeyler yapabilen kadındır. saygı duyarım.
    onu da yapamayanlar var.
  • topuklu giyse dahi ozguveni artamayan kadinin sinirlerini bozabilir.
  • topuklu ayakkabıdan başka poposunu kaldıracak hiçbir özelliği olamadığı için yaşadığı geçici bir duygudur, özgüven ile alakası yoktur.
  • palet taksa vapur olur.
  • kendini daha bir kadın olarak hissettiği içindir. yermeye sövmeye gerek yok. kadın kadınlığını hissetmelidir ve onlara kadınlığı hissettirilmelidir.
  • hayatı ekşi sözlük yazarları gibi üçüncü gözleri açılıp aydınlanmış biçimde değil, bilinçaltının elverişli olduğu şekilde idame ettiriyordur.

gerizekalılara arz ederim.
hesabın var mı? giriş yap