şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: daş yok mu daş)

yapımında yönetiminde ve gülümünde emeği geçen @veddiedder olmasaydı bu entry de olmayacaktı
  • hitap ettiği insanların en sevdiği tavrı takınmıştır.

(bkz: nabza göre şerbet)
  • alayına gider be!
  • tamam sakin kanka
  • biz öldüğümüz için sorun yok.
    edit:yine biz öldük.
    (bkz: 20 agustos 2016 gaziantep patlamasi)
  • ulan sayenizde ülke bu hale geldi şimdi al eline mikrofonu gelin bakalım de.

sen meydan okudukça biz ölüyoruz size kimse dokunamıyor ve bunun

farkındasınız.

aklınızı başınıza almaya hiç niyetiniz yok gibi. kimse de çıkıp demiyor bu adamları

ülkenin başına en çok biz bela ettik. herkes topu başkasına atıyor.

bi gitseniz ne güzel olacak ama hem şuanda yerleşmeye çalışan hemde daha

önceden kolkola olduğunuz cemaatle birlikte.

bi kurtulalım sizden nasıl rahatlayacak ülke eminiz biz.
  • eğer gelirlerse kendisine yine bir şey olmayacağı için rahat rahat konuşabilen insanın beyanı.

"topunuz gelin!" diye höykürdükten sonra justin bieber görmüş ergen çığlıkları atan kalabalıktaki insanlar; işine giderken ya da evine dönerken kalabalık bir meydanda, bir metro istasyonunda bu basiretsiz siyasetçilerin yanlış politikaları yüzünden, bir hiç uğruna, kahpe bir saldırı sonucu parça parça olacaklar. bu milleti aşamayacaklar-mış. neden? neden bu millet bir şeylere set olmak, birilerinin yerine can vermek zorunda? neden bu millet onca yıldır istediği gibi at koşturan hainlerin tanklarının önüne yatmak zorunda?
  • olan bize olacağı için, sıkıntı yok. amerika'ya bile meydan okuyabilir.
  • "hepinizi ülkenin başına ben musallat ettim. bir cümlemle ülkenin yarısını sokaklara dökerim. bana yine hiçbirşey olmaaazzz"

cümlesinden önce veya sonra söylenirse durum çok daha net anlaşılabilir.