şükela:  tümü | bugün
  • malı kötü çıkan torbacıya yapılabilecek bir tür eylemdir.
  • (bkz: pulp fiction)
  • sene 2013. üniversite öğrencisiyiz. müptezel tipli bir dövmecinin sevgilisiyle sevişmiştim. bulunduğum civarın tanınan ve sayılan bir şahsiyetiydi. bense bölgenin sporcu ve sanatçı, kalabalıklardan izole olmuş kişisi... :)

hatunun dudakları alkol tadı veriyordu. üstelik bu gotik görünüşlü kişilerin çok aksiyonlu seviştiğini düşünürdüm; ama gerçek hiç de öyle değildi. sanki realistic sex doll sikiyormuş gibiydi.

oturduğum bina alışılmış apartman mimarisine sahip değildi. komşularımdan biri -kendisi parti organizatörü tabiri caizse piçin ham maddesi bir arkadaştır- bizi duymuş olacak başlamış tetikte beklemeye. bizi çıkarken görüyor. kızı site çıkışına kadar geçirdim. eve geldim, bu piç arkadaş geldi.

-oğlum, sen ne yaptın lan? bu karı kimin sevgilisi biliyon mu?
    -biliyorum da ayrılmışlar galiba.
    -oğlum ne ayrılması lan, herifin haberi olsa seni şuan kaldırırlar buradan.
    -ha siktir lan kimi kaldırıyorlar.

açıkçası dövmeli, küpeli, çıplak gövdeye kot yelek giyen bir herifin emriyle kaldırılabileceğime hiç ihtimal vermedim(teke tekte zaten kendisini sabun ederim), hiçbir sıkıntı da olmadı. hatta hatunla bir kez daha birlikte olduk.

neyse efendim aradan birkaç hafta zaman geçmişti. benim piç arkadaş bana kahve içmeye geldi. ben de o sırada dövme modellerine bakıyorum. ön kol olarak tabir ettiğimiz bilekle dirsek arasına dövme yaptırma niyetim var.

bu puşta sordum hangisini yaptırayım diye. dedi ki: "çok güzel bir fikrim var, hiçbirini yaptırma, bizim x'e git sevgilini siktim yazdır."
  • torbacının iyi mal sattığını gösterir.

halüsinatif etkilere gel; torbacıya sevgili yapıp, onu da sevişilimi arzu edilen bir kadın olarak çizip, sonra da kendisiyle cima edilimi sanrısı yaratması sağlam kafası olduğunu gösterir.

(bkz: torbacını değiştirme)
  • kimin sevgilisiyle sevişirsen şeviş doğal olarak ortaya çıktığında tepki görürsün. bunun torbacısı, avukatı, öğrencisi farketmez.
  • psikopatsa torbada tombala olursun
  • plastik poşet fiyatlarına gelen zam sonrası yapılabilecek en güzel eylem.