şükela:  tümü | bugün
 • uygun fiyata kaliteli hizmet sunan vpn servisi. birden fazla cipher ve protokol seçeneği, dünyanın çoğu ülkesinde barındırdığı serverlarıyla airvpn'le birlikte tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden biridir. standart vpn servislerini aldığınızda yanında stealth proxy, anonim mail, dns server gibi güzellikleri de ücretsiz sunuyor.
 • streaming ip hizmeti sayesinde netflix, hulu, amazon instant video, hbo, bbc iplayer vs. ile kullanılabilen belki de tek vpn servisi. aşağıdaki referanslı linkimi kullanarak eksi50 promosyon kodu ile üye olunduğunda hesabınıza ömür boyu geçerli %50 indirim tanımlanıyor.

  çoğu vpn servisi paylaşılan ip adresleri ile hizmet verdiğinden aynı ip adresi çok farklı yerlerde giriş yapıyor ve netflix tarafından bu sunucular kolayca engelleniyor. streaming ip hizmeti ile istediğiniz ülkeden** statik ip verildiğinden tespit edilmesi çok zor, edilse bile bu şekilde bir tek kişi engellebileceğinden netflix bunun yerine paylaşılan sunucuları tespit ederek kullanıcıları toplu olarak engellemeyi tercih ediyor. ayrıca satın almadan önce müşteri hizmetleri ile görüştüm; olur da sizin ip'niz engellenirse ücretsiz olarak yenisini veriyorlar. 5 cihazda aynı anda kullanılabiliyor, istenirse cihaz başına $1 karşılığı bu sayı artırılabiliyor.

  müşteri hizmetleri çok başarılı; hem sürekli canlı chat mevcut, hem de siteden açtığım ticket'lara 5-10dk içinde dönüş yapıyorlar.

  netflix ile kullanabilmek için;
  1) buradan* "buy vpn"i seçin
  2) aşağıda "regular dedicated ip" yazan yerden "1x streaming ip" yazanlardan istediğiniz ülkeyi seçin.
  3) "add to cart & check out"u seçin
  4) eksi50 promosyon kodunu yazdıktan sonra "go"yu tıklatıp "chekout"u seçin.
  5) ödeme bilgilerinizi girip satın alma işlemini tamamlayın.

  ip adresinin tanımlanması için sales departmanına buradan konuya ve mesaja "requesting new netflix streaming ip@ x"* yazıp gönderin.

  buradan işletim sisteminize ve cihazınıza göre kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz.

  edit: ömür boyu geçerli %50 promosyon kodu eklendi.
 • ulan yılbaşı hediyesi olsun diye millete paylaşayım dedim zaten detaylar yazılmış.

  kod: tglifetime50, netflix vs. için pakete içeriğini istediğiniz ülkeden dedicated ip ekliyorsunuz. ben kod hep var sanıp üç aylık 20 dolara falan almıştım, uzatayım bari. dedicated ip dışında bin küsür sunucu var ama tek tek denemedim tabi.

  ios, android vs. sorunsuz çalışıyor ama en sonunda bezip router’a kurdum, ağ değiştiriyorum gerekirse.
 • anladığım kadarıyla tor ile ilgisi yok. sitesi biraz çağdışı. nordvpn varken tavsiye etmek zor.