şükela:  tümü | bugün
 • bu ay, torium avm içerisinde açılmıştır. beylikdüzü'de oturmam sebebiyle beni gayet heyecanlandırmıştır ancak izlediğim tiyatro oyunu sonunda heyecan yerini hayal kırıklığına bırakmıştır. oyun başladıktan sonra kapılar kapatılmamış ve yarım saat sonra bile seyirci almaya devam edilmiştir.koltuk aralarının dar olması sebebiyle orta sıradaki geç gelen arkadaşa yer açmak için komple ayağa kalkıp yer vermemiz de olaya tüy dikmiştir.
 • 26 ekim 2016 çarşamba gecesi hollanda (thomas zwijsen), abd (ben woods) ve türkiye'den (ali deniz kardelen) 3 gitaristi ağırlayacak olan mekan.

  (bkz: 26 ekim 2016 masterguitar beylikdüzü konseri)
 • 29.01.2017 tarihinde (bkz: ahmet aslan) konserini burada çok berbat bir seyirci grubuyla dinledim. seyirci grubu diyorum çünkü dinlemeye gelen pek az insan var gibiydi. buna rağmen hiç renk vermeden güzel güzel icra etmeye devam etti.

  helal etsin hakkını, tüm seslere ve flaşlara rağmen saygılı ve sakin konsere devam etti ve başladığı gibi bitirdi. öyle bir kalabalık arasında olduğum için kendimden utandım.

  salona ekstra yeşil tabureler koymaları da çok baya bir durumdu. seyirciler ellerinde telefonlarla, flaş patlatarak bişeyler yapmaya çalışıyorlardı. ne kadar kötüydü anlatamam.

  organizasyonun önce sanatçıya sonra seyirciye saygısı olacak. sonra seyirci sanatçıya saygılı olacak, en son da sanatçı kendisi için gelenlere güzellikler yaşatacak. bu böyle