• piyasadaki diğer şalgamlarla kıyaslanamayacak kadar lezzetli bir o kadar da kaliteli şalgam suyu.
  • torku bordo şarap diye okuyup lan allah allah, konya'da şarap fabrikasının ne işi var dedim. 4. okuyuşumda fark ettim neyse ki yanlışı.
  • fabrikasyon olup içtiğim en iyi şalgam. tadı tuzu acısı tam dengeli. en önemlisi kokmuyor. (bkz: kravatlı) ile mükemmel uydu. dikkat : ayrı bardaklarda.
  • acilen çoğalıp şalgam piyasasını doğanay şalgamın elinden alması gereken, çılgın şalgam. üstüme başıma dökesim geliyor, o kadar leziz. tabi ev yapımı değil ama hepimiz güneydoğuda yaşamıyoruz, marketteki en iyisi budur kanımca. iç, iç, iç, iç, ohhh...

edit: reflüsü ve aklı olan acılı versiyonundan uzak dursun. içtiğim en acı içeceklerden birisi. aşırı acı biber turşusu suyu gibi alev alev...
  • şalgam müptelası bir trabzonlu olarak kesinlikle deneyeceğim markadır..dün doğanay marka aldım tam bir fiyasko..kemal kükrer diğerlerine nazaran daha iyiydi ancak torku yu deneyeceğim..konuyla alakalı değil ama torku nun 100% türk olduğuna ınananlara hayret ediyorum
  • şalgam gibi şalgam gidip de adanadan alamıyorsanız en iyisi bu ..
  • en iyisi ev yapımı olandır.
    ama en kısa zamanda deneyeceğim.
    ev yapımı şalgam için
    4 adet mor havuç
    2 adet içi kırmızı olan turp
    nohut
  • acısı aroması tadı tuzu kısaca her şeyi harika torku mucizesi. diğer şalgamlar gibi iğrenç bir koku da yaymıyor sadece kapağa burnu ilk yaklaştırmada gelen hafif bir havuç kokusu var.
    doğanay denen garabetin yerini alması için aktif çaba göstermemiz gerekiyor ben şahsen mahallemdeki bir pizzacıya lobi yapmaya başladım bile.
  • içtiğim en iyi fabrikasyon şalgamlardan biri. kötü koku yok, acısı yerinde. doğanay ve kilikyadan daha iyi bence.

acısızını içmedim bilemem.
  • fabrikasını adana da açmadığı sürece istenen lezzeti veremeyecek olan şalgam suyudur. havası çok önemli arkadaşlar, bilimsel olarak da vardır bence havasından güzel olmak tabirinin bir anlamı.
hesabın var mı? giriş yap