şükela:  tümü | bugün
  • normalde hazır limonata sevmeyen biri olarak bugün marketten deneme amaçlı bir şişe aldım. kapağını açtığım anda burnuma gelen kokusuyla diğerlerinden farklı olduğu belliydi. içince de tasdiklemiş oldum ki, şu an piyasada bulunan hazır limonatalar içerisinde en iyisi bu.
  • (bkz: recep konuk) sen misin?

şaka bir yana, torku'ya süt satan bir işletme olarak sütlerinin çok kaliteli olduğunu belirtmeliyim, buna istinaden şarküteri ürünleri de göz ardı edilemeyecek seviyede güzel.
  • bence kaliteli değil ürünleri.
  • (bkz: leş)
  • bunu begenmeyenin agiz tadini mikeyim! ıcinde ne oldugu belli olmayan uludag limonataya devam edin siz.

bakkalin tavsiyesi uzerine aldigim, piyasadaki bir cok limonatamsi suyun eline verebilecek cinste bir icecektir.
  • en azından limon kokuyor
  • uludağ limonataya alışkın bünyelere ilk başta tadı tuhaf gelebilir ama alışınca bundan başka limonata içemiyorsunuz. limon kokusu ve limon tadını en üst seviyede alabiliyorsunuz. teşekkürler torku.
  • şekeri birazcık daha az olsa tadından içilmeyecek limonata. piyasanın tanınan markalarından çok daha başarılı.
  • yeminli kapak ile satılan cam şişeli içecek.

o cam şişeyi soğuk su şişesi falan olur, kullanılır bu diye düşünmeyin. hayreti mucip bir şekilde, gayet normal ve hatta biraz gevşek kapatmama rağmen dolaptan her çıkardığımda sanki konserve kurmuşuz gibi açılmıyor ulan bu kapak. resmen açılmamaya yemin etmiş. o yüzden adını yeminli kapak koydum.

eminim soğuk su şişesi olarak kullanıp “niye açılmıyor lan bu” diye her seferinde cebelleşen vardır.