• çay şekeri olarak tanınmış bir markanın yapabileceği en rezil pazarlama hatalarından birine imza atmıştır.
    şimdi çayımızdan buram buram sucuk ve et kokusu gelecek sayenizde burnumuza; rezilsiniz ipneler.
    allahın pazarlama cahilleri. size bu aklı verenin de bu markalamaya evet diyen pazarlama ve reklam uzmanlarınızın da aklına şaşayım.
  • bu ne yav bi çikolata bi sucuk bi kaşar bi goflet. tamam destek verecez de bu kadar zorlama işi torku!
  • (bkz: torku at)
  • yaklaşık 1 yıldır yediğim sucuktur. evet, henüz çıkmadı ama tabii ki benim gibi bir gurmeyi atlayacak değillerdi.

tadı güzel. fiyat/performans oranı harika, çalışırken çok fazla ısınmıyor, karın doyuruyor, daha ne isteyeyim.
  • muhtemelen tutacaktır.

örneğin pınar da sütle başlamıştı gıda sektöründe büyümeye. şarküteri ürünlerinde de belli bir f/p oranını yakalayıp sektörden pay aldı.

torku ciddi atakta, tesislerini gezince hayranlık duyduğum, gayet teknolojik üretim yapan ve ürünlerinde belli bir kaliteyi tutturan firma. internet sitelerine az önce girince direkt başbakanın bunların yetkililerine plaket verdiği fotoğraflarıyla karşılaşınca ayar oldum ayrı konu.

tanım: alıp denemeyeceğim ürün. kahvaltı salonunda, misafirlikte vs. denk gelirse yenilir ayrı konu.
  • sucuktur nihayetinde. diğerleri beşinci sınıf et, şirden, paça .. banttan ne gelirse ete katarken bunlar kobe beef kullanmıyorlar yani
  • bugün tadına bakabildiğim konya yapımı sucuktur.

şimdi entrileri okudum da bu firmanın avukatı değilim "çikolatacı gofretci sucuk yapar mı" diye tepki göstermiş çoğu arkadaş...

yıllardır hanımeller, albeni pazarlayan ülkerin tereyağı , kaşar üretmesine de aynı tepkiyi veriyosunuzdur heralde...
  • ağız tadı özneldir elbet ama sucuk aşkı için gözünü kırpmadan, kilometrelerce uzaktaki ücra bir semte, kasap sucuğu almaya gidebilen bana bile kendini sevdirmiş sucuktur. market sucukları içerisinde, baharat ayarı en iyi ve en lezzetli sucuktur. deneyiniz. bundan sonrasını kasaplar düşünsün.
  • sucuk meraklısı olarak bugün denediğim ve ayakta alkışladığım sucuk. helal olsun.
  • torku sen şeker fabrikası olarak kuruldun lütfen orada kal.
hesabın var mı? giriş yap