şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (ara: durduk yere), duydum ki unutmuşsun melodisiyle ve kenan ışık'ın reklama gitmeyen sesiyle piyasaya giriş yapan torku ürünü...
  • işte güzel memleketimin güzel bir markasının yeni ürünü. şekeri gerçek şekerdir, sütü de gerçek süt olacaktır.
  • (bkz: konya)
    (bkz: torku konyaspor)
  • yazarların reklamı için kaç para aldıklarını merak ettiğim marka. mesaj atın ben de bi el atayım panpalar

şaka lan, atmayın. yanlış anlamadan bok yoluna gitmeyelim şurda
  • hasta ruhlu bir reklamcısı olduğunu düşünüyorum bu markanın. tazelik, canlılık, sağlık temalı bir reklamın fon müziğinin "duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini", "acırım heder olan o en güzel yıllara" gibi sözleri barındıran bir şarkı olmasının başka bir anlamı olabilir mi?
  • memleketin sütü, hazır memlekete gelmişken bir deneyelim dedim. yarım yağlı versiyonu için konuşacağım

kutu tasarım: çok beğendim, ince olduğundan dolapta çok yer kaplamıyor. ayrıca kapak tasarımı sayesinde süt sıçramadan (hava alan sistem) rahatça dökülüyor

koku: bazı sütlerde olan o ağır koku yok, buradan da bir artı aldı.

tat: yarım yağlısı açıkçası diğer markalardan çok farklı bir deneyim yaşatmadı. yani bildiğin pastörize süt.
    içimi rahat, lıkır lıkır içilen sütaş ve sek ile aynı puanı veririm.

sonuç: 7/10 verdim. çünkü fiyat olarak piyasada oturmuş sütlerle yaklaşık aynı rakamlarda. en azından belli bir promosyon aralığı bırakmaları gerekirdi diye düşünüyorum. şayet ki bu fiyatlar zaten promosyon dönemi ise vay halimize. yarım yağlısı tat olarak rakiplerinden çok farklı değil ama belki tam yağlısı daha iyidir.
  • moova süt'e iyi bir alternatif olabilecek kalite ve lezzette bir süt markasıdır.
  • henüz piyasaya sürülmeyen torku yoğurt'un hammaddesidir.
    bütün ürünleri başarılı olan torku'nun yoğurt çıkartmasını bekliyoruz.
    katkısız, ekşiyen, gerçek maya ile yapılan.

ekleme: çıkmış da ben görmemişim. inheritance uyardı sağolsun. nasıl gözümden kaçmış anlamadım.
  • tam yağlısı süt içtiğimi hatırlatmıştır. dolabımdan eksik etmiyorum artık.
  • bunu içtikten sonra başka süt içemez oldum.. öyle güzel, öyle lezzetli....