şükela:  tümü | bugün
  • torkunun tahminimce yeni çıkardığı lezzetli, tuzlu kraker. tadı eskilerden adını hatırlayamadığım bir krakeri andırıyor. eskiye özlem duyanların damağını şenlendirir.
  • 1 tl'ye alınıp yenilebilecek en iyi püskevit denilebilir.
  • mutfakta gordugumde; "o ney lan tatak diye puskevit mi olur?" diye sordugumdur. tuzlu bi de *. (bkz: yaran yanlış okumalar)
  • harika. özellikle krakerde aradığım sertliği ağızda dağılmasını ender bulduğum ürünlerdendir. peynirlisini şiddetle öneriyorum. ayrıca yerken peynirli tarafını (üst tarafı) dilinize getirin. alt kısmı üstte kalacak şekilde yerseniz tadını daha güzel alırsınız.

çayın yanında keşfettiğim, son bir iki günde zevkle tükettiğim bir kraker olmuştur.
  • benim tattığım en kötü torku ürünü. normalde taç krakerin tuzlu bisküvisine benzer bir tat bekliyorsunuz ama size o tuzluymuş hissinin yanında ülker'in pötibör'ün tatlımsı tadı arasında bir şeyler sunuyor. bitiremeden çöpe gitti hepsi. kesinlikle tadı benim damağıma göre değil.
  • peynirlisi efsane,domateslisi rezil olan ürün.
  • "baharatlı" çubuk krakerini ilk defa yedim az önce. kendisinin baharat ile tek ilişkisi üzerinde "baharatlı" yazması. yani üstüne peynirli yazsalar kendisini peynirli, zeytinli yazsalar zeytinli sanabilirsiniz. öyle de bet bir tat.