şükela:  tümü | bugün soru sor
  • torku'nun eti cin'in daha küçük olanlarının glikoz şurubu eklenmeden, doğal şeker pancarıyla yapılmış olan enfes tadı ve gerçekten 50 kuruş gibi çok uygun fiyatıyla satılan ve bana hergün işe gelirken bedava bulmuşum gibi iki üç tane kendisinden aldıran ürünüdür.
  • tarçınıyla aklımı alan besin maddesi. bunca yıl sonra eti cin'i aldatıyor gibi hissetmenin burukluğu turtacığın kıtırlığında eriyip gidiyor. eve paketlerce giriyor saatlerce kalabiliyor.
  • bir recep konuk efsanesi almış başını gidiyor çiftçiyi sahiplenmek böyle birşey konu neydi la
  • eti cin'i tahtından etme potansiyelini haiz püsküüüt. eti cin'e karşı olan hissi munasebetimden oturu ben de bir aldatma burukluğu hissetmedim degil.
  • eti cine kıyasla çok daha kaliteli olan bir püskevit. alın deneyin, ilginç ve lezzetli bir tadı var.
  • nedense her markette bulunmayan tadı güzel atıştırmalık bisküvi.

(bkz: güzel olan her şey neden çabuk biter)
  • portalak tadına bir türlü gark edemediğim biskuvi, eti cin'in jolesindeki o yogun tad gelmedi ..ama biskuvi kismi gercekten leziz.
  • az önce paketini açmamla birlikte bir daha asla vazgeçemeyeceğimi anladığım bisküvi. kokusu bile insanı kendisine aşık edebilir, tadı da aşırı şekerli değil.

enfes.
  • bunun mandalinalısını çay eşliğinde tüketirseniz, çay daha bardağın yarısına gelmemişken turtacık'ın bittiğini fark ederek ne denli lezzetli bir şey yediğinizi ve yerken kendinizi durduramadığınızı somut bir şekilde görebilirsiniz.
  • torku tarçınsızını yapsın dedirten ürün.