• torku'nun eti cin'in daha küçük olanlarının glikoz şurubu eklenmeden, doğal şeker pancarıyla yapılmış olan enfes tadı ve gerçekten 50 kuruş gibi çok uygun fiyatıyla satılan ve bana hergün işe gelirken bedava bulmuşum gibi iki üç tane kendisinden aldıran ürünüdür.
  • eti cine kıyasla çok daha kaliteli olan bir püskevit. alın deneyin, ilginç ve lezzetli bir tadı var.
  • nedense her markette bulunmayan tadı güzel atıştırmalık bisküvi.

(bkz: güzel olan her şey neden çabuk biter)
  • az önce paketini açmamla birlikte bir daha asla vazgeçemeyeceğimi anladığım bisküvi. kokusu bile insanı kendisine aşık edebilir, tadı da aşırı şekerli değil.

enfes.
  • bunun mandalinalısını çay eşliğinde tüketirseniz, çay daha bardağın yarısına gelmemişken turtacık'ın bittiğini fark ederek ne denli lezzetli bir şey yediğinizi ve yerken kendinizi durduramadığınızı somut bir şekilde görebilirsiniz.
  • torku tarçınsızını yapsın dedirten ürün.
  • kakaolu bisküvi üstüne çilek jöleli versiyonu çıkan bisküvi çeşidi. yerken süt tadı da alıyordum meğerse adamlar zaten üstüne sütlü diyede yazmış.

http://www.torku.com.tr/…ek-kakaolu-biskuvi-102.htm
  • bir ben miyim bunu sevmeyen dedirten bisküvi. bir de üstüne 3'lü paket almıştım. bitermi şimdi bu eziyet.
  • kakaolusunu elimde olsa ve bir lira olmasa günde on paket yiyebileceğimi düşündüğüm süper atıştırmalık. eti cin kusura bakmasın ama en az beş level üstün bu turta senin. valla benim aklıma gelmişti diye bakakaldıysanız o daha üzücü. ve dediğim gibi özellikle kakaolusu mis. onlu paketlerini bekliyoruz*
  • sözde sigara öncesi bir iki tanesini yiyip kenara koyacaktım ama ki normalde çileklisini yerdim hep portakallısı da eti cin gibidir diyerek es geçerdim ama o es geçirdiğim zamanlara lanet edip hepsini bitirdim.

o kadar güzel ve harika bir şey.
hesabın var mı? giriş yap