şükela:  tümü | bugün
  • torku'nun, resmi sitesinde "ürünlerimizde %100 pancar şekeri kullanıyoruz" diye reklam yapıp, bu reklamı yaptığı sayfadaki resimde bulunan 'bazı' ürünlerde göstere göstere glikoz şurubu kullanması hadisesidir.

(bkz: torku/#43043182)

yeter lan kandırmayın insanları.
  • çıldıracak gibi olmama yol açan bilgi.
  • eziklikle dert olmasıyla ne alakası var amk adamlar hepimizi kanser ettiler etmeyede devam ediyorlar. bazılarımız torku yemiyorda şeker kamışımı yetiştiriyor saksıda? hepimiz yiyiyoruz işte. msg sinden tutta glikoz şurubuna kadar. yemek zorunda bıraktıkları içinde isyan ediyoruz lan gıda sektörümü kaldı artık.
  • yıkıldığım olay. işte bugün bittik.
  • #43041888 entrye konu olan durum.. yaptığı reklamlarla yalancı durumuna düşen firmadır torku.. len bir tane dürüst insan evladı kalmadı mı?
    gdonuzu da pancarınızı da glikozunuzu da şurubunuzu da.. pamuk yerine para tıktırırsınız gasilhanede..
  • markaya özel değildir. her türlü markada, tükettiğiniz her üründe vardır. çikolatalarda, tatlılarda, asitli içeceklerde, pek çok yerde kullanılır. başka markalar da bu eleştirilerin odağı oldu geçmişte.
    bildiğim kadarıyla pancar şekeri daha sağlıklı bir seçenek, bu nedenle sitede ifşa ediyor olabilirler. (ek: tabii 100% olayı ayrı, bu yanlış bilgilendirme açıkça. yani suçlama eksik/yanlış reklam şeklinde olmalı)
    yediğinizin içtiğinizin sitesine bakasıya çevirin paketinin arkasına bakın. çoğu üründe var diyorum. marka karalamaya gerek yok.
  • dün övmedim, bugün yermiyorum. la la la.
    (bkz: hayat bana güzel)

annemin hep bir lafı vardır.

--- spoiler ---
    yavrım, insanlarla ne çok samimi ol, ne de çok uzak dur.
    --- spoiler ---

insanı çıkarıp torku koyuyorum bu cümleye, cuk oturuyor.
  • hayır ben mi yanlış görüyorum ya da okuyorum bilmiyorum, adamlar yaptığımız çikolatanın içinde %100 pancar şekeri kullanıyoruz diyor. e tamam, şu gösterdiğiniz fotoğrafta no1 adlı gofretin %33'ünün sütlü çikolata olduğunu görüyoruz ve çikolatanın içinde herhangi bir glikoz şurubu yok. fındık kremasının içinde kullanıldığı yazmıyor mu? ulan ben mi yanlış anlıyorum bütün olayı yahu.