şükela:  tümü | bugün
 • adana, gaziantep, hatay, mersin, osmaniye ve kilis 'in elektrik dağıtımını yapan kuruluş. tedaş'a göre 2.6 milyon üyesi var ve kaçak elektrik kullanım oranı %8-9 arasındaymış.
  özelleştirildi ve yeni sahibi yıldızlar sss holding olmuştur.
 • toroslar edaş
  tedaş bağlısı şirket.
  adana , mersin , gaziantep , hatay , osmaniye ve kilis’ in elektriğini temin ediyor.
  özelleştirme ucubesi.
  şirketimsi .
  müşteri memnuniyetinden haberi olmayan saygısız kuruluş .
  başına buyruk enerji sektörünün tipik örneği .
  insanları aptal yerine koyan işletme.
  uygulamaları taciz sınırlarını zorlamakta .
  hükümet gibi .
  kendi başına buyruk .
  ne marifetleri var bir bilseniz ?
  müşterisine ödendi damgası bulunmayan belgeler geçersizdir der ama veznede ki personeli bunu uygulamaz nedense .
  damga derseniz fırça yersiniz . demeyin sakın .
  elektrik saatlerini değiştirir kimseye haber vermez ..
  bu iş için tutanak düzenler . tek taraflı imzalar .eski saatlere bir güzel el koyar ve götürür kimsenin haberi olmaz .
  bitmek bilmeyen bakımlarını kimseye haber vermez .
  saatlerce elektrikleri keser umursamaz .
  halkla ilişkiler telefonları vardır .. çevirirsiniz açılmaz . açılsa konuşmaz . konuşsa anlaşılmaz .göstermeliktir ..
  para tahsilatlarını yaptığı yerleri gelin görün . rezilliktir , ibretliktir..
  müşteriye verdiği önemin tipik göstergesidir…
  hizmetinden mecburen yararalananların ona ihtiyaçları vardır nasılsa .
  bu nedenle , müşteri değil kendisi velinimettir .
  keyfi uygulamalarında sınır yoktur
  hizmet yaptığını sanır .
  son uygulamaları saç baş yoldurmaktadır .
  nasıl bir işletme olduğu iyice ortaya çıkmıştır .
  şöyle ki ,
  önceden , tüm kredi kartlarına açık olan tahsilat yöntemi , hiçbir kuruluşta örneği olmayan şekilde değiştirilmiştir.
  ödemelerde artık yalnızca iki bankanın , vakfbank ve yapı kredi nin world kartları kullanılmaktadır . ki bu olabilir .
  bu bankalardan birine ait kartınız varsa ve bu kartlardan biri ile ödeme yapmak isterseniz .
  işte o zaman yandı gülüm keten helva
  borcunuzu taksitlendirmek ve taksitler için de vade farkı ödemek zorundasınız .
  aksi halde kartınızı kullanamazsınız .
  tek çekim yaptıramazsınız .
  kural böyle konmuştur . kanundur . yerseniz..
  bu durumda , pos cihazını bu şekilde kullandıran bankalara ne demeli ki ? .
  tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş ..
  para için bu kadar mı göz yumulur saçmalıklara …pes doğrusu …
  ama bu iki banka var ya ?
  bugün bir müşteri kaybetti …
  yarın da eminim başka müşteriler kaybedecekler…
  bu belki size göre ,
  tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamıştır .
  ama olsun..
  onlar , tavşanlar çoğalınca görecekler günlerini …
  unutmadan ,
  mersin il müdürlüğüne bağlı silifkede yaşanıyor tüm bunlar…
  kahretsin .
  sizin yaptığınızı tüv yapmadı be…..
 • dokuz şirketin katıldığı özelleştirme ihalesini 1,725 milyar dolar bedelle enerjisa kazanmıştır.
 • şubat sonundan itibaren insanları sadece ing bank ve akbank'la çalışmaya mecbur edecek kurum. (diğer tüm bankalarla anlaşmaları sona erdirmişler, otomatik ödeme filan işe yaramayacak) rekabet kurumuna şikayet edilesi.
 • tam gerzek bir firma.

  ana sayfalarına kendilerine e-mail yazabilelim diye bir bölüm koymuşlar. bir şeyler yazıp yollamaya çalıştığınızda, birçok sitenin de yaptığı gibi doğal olarak bir resmin üzerinde yazılı olan güvenlik kodunu girmenizi istiyor. ancak defalarca, hem de birden fazla tarayıcıda denememe rağmen güvenlik kodları görüntülenemedi. bilgisayarın hızı, vs.'sinde bir problem yok; şu ana kadar da böyle bir şey hiç olmamıştı. anladığım kadarıyla, millet kendilerine e-mail gönderemesin diye, bilerek böyle bir şey yapmışlar. yani derdini yazıyorsun, ama güvenlik kodunu bir türlü giremediğin için şikayetin/teşekkürün(!) hiçbir zaman bu beyefendilere ulaşmıyor. ne güzel bir dünya. yüze yüz müşteri memnuniyeti! neyse, ben kendilerine şöyle ufacık bir şeyler döşenmiştim; olur da o sayfalarını tasarlayan dingil veya o kurumun bir yetkilisi denk gelirse bu yazıya, iyi okusun şunu:

  "internet üzerinden elektrik faturamızı yatırmak istediğimizde "sözleşme hesap numarası" diye bir şey talep ediyor sizin şirketiniz. türkiye cumhuriyeti devleti sınırları içindeki başka hiçbir elektrik dağıtım firmasının talep etmediği bu çok ama çok enterasan numara her ne hikmetse, ne gönderdiğiniz elektrik faturalarının üzerinde yazıyor, ne de o çok müşteri eksenli, muhteşem web sitenizde bununla alakalı bir bilgi var. başka hiçbir elektrik dağıtım şirketinin talep etmediği bu bilgiyi, hem de gönderdiğiniz faturaların üzerinde bu isimde bir bölüm olmadığı halde, elektrik faturası ödemek gibi çok ama çok basit bir işi yaparken bizden talep etmek suretiyle neyi murad ediyorsunuz tam olarak? diğer bütün firmalar bu işlemi gerçekleştirmek için abone numarası gibi çok basit bir şeyle yetinirken sizin bu, hiçbir yerde bulamadığımız gizemli numarayı bizden talep etmekteki amacınız nedir? sizin derdiniz müşterilerinizin bu faturaları bir an önce ödemeleri mi, yoksa bir bilgisayar mühendisi hassasiyetiyle sizin o çok sırlı, hiçbir yerde bulunamayan o çok gizemli sözleşme hesap numarasına ulaşmak yolunda bir ömür tüketmeleri mi? derdiniz ne sizin? probleminiz nedir? siz bizden faturayı yatırmamızı değil de, başka bir şey yatırmamızı mi bekliyorsunuz? canınız çok mu skıkkın? ilgiye ve sevgiye çok mu ihtiyacınız var? nedir talebiniz bizden tam olarak?"

  mına kodumun dangalakları sizi.
 • adana'da güneş altında 61 dereceyi gördüğümüz şu günlerde dün gece saat 10:00 dan bu yana ( şu an saat 16 civarı) elektrik vermeyen şirket. 186 çağrı merkezini ararsanız sadece operatörü dinliyorsunuz. sorununuzu anlatacağınız, şikayet edebileceğiniz bir mecra yok. bize ulaşın kısmından yazayım dedim onda da tesisat no istiyor. tc no olsa olmuyor mu? iyice elemeye çalışıyorlar. şu sıcakta insanlar evden çıkamıyor, kalp hastası olanı var, solunum rahatsızlıkları olanı var, yaşlısı var, hastası var. 18 saat kesinti ne amk. yapacakları işi s.kim. soğuk su yok, yemekler bozuldu. ödemede en ufak pürüzde noksan kabul etmeyen şirketimiz, iş kendi yapması gereken hizmete gelince yapamadığı gibi, buna dair bir duyuru dahi yapmıyor, şikayet edilebilecek bir yol dahi vermiyor. lanet olsun size.
 • elektrik dağıtamayan, tahminim çay ocağından falan yönetilen şirket. bu şirketin elektrik verdiği illerde, ilçelerde günün en az 5 saati elektrik yok. tayin falan isterken özellikle dikkat etmelisiniz toroslar elektrik'in dağıtım yaptığı illere. merkezi sistemden arıza kaydı aldıkları için mağduriyetinizi gideremiyorsunuz. müşteri hizmetleri çözüm olarak tüketici hakem heyetine başvurunuz diyor. yani kendileri de biliyor hak gaspı yaptığını.
 • adana'nın başına gelmiş ve de gelecek olan en kötü şey. böyle şirket olmaz olsun. o elektiriği her kafana estiğinde keseceksin madem bari telefonları aç adam akıllı bir bilgi ver. müşteri memnuniyeti sıfır. hizmet sıfır. insani çileden çıkarmak paha biçilemez.
 • bakım ve onarım yaptıkları iddiasıyla müşterilerini her gün saatlerce elektriksiz bırakan sözde kurum. son iki gündür memleketimi elektrikten mahrum ederek rezilliğinde zirve yapmıştır. evdeki mum stokları tükendi, karanlık çağa döndük.