• politically correct olma manyaklarının, söylediği ile yaptığı tutmayan tatlı su solcularının, sjwlerin, feminiklerin ve meriçlerin ifşa edilmesi uğruna kendini kurban edecek yazar. hadi hayırlısı. mizojinist, çomar, cahil, alt-rightçı tarzı utandırma taktikleri içeren ifadelerle saldırılara uğrayacaktır. olsun varsın, "söylesem faydası yok, sussam gönül razı değil".

ek olarak, nick altına kutsal bir yermiş gibi bakılmasını anlamıyorum. "nick altını kirletmek" diye bir bakış açısını da tam da bu nedenle garipsiyorum. sözlükte başka yazarların entry'lerine istinaden, o yazar hakkında fikir vermesi için, diğer yazar ve okuyucuların da görebileceği şekilde nick altı entry'si girebilirsiniz. bu, yazdıklarınızı veya hakkınızda yazılanları doğru ya da yanlış yapmaz. eleştiriye kapalı olmanın manası yok, ne güzel ki sözlükte bazı sözlük yönetimi sansürlemelerine karşı hala ifade özgürlüğümüz var. aynı ifade özgürlüğü sayesinde, nick altınıza yazılan eleştirilere cevap da verebilirsiniz, ne güzel. buradan hareketle, nick altıma yazan bazı yazarlara cevap niteliğinde topluca tek bir entry oluşturmak bana mantıklı geldi, okuma kolaylığı sağlayacağını düşünüyorum.

(bkz: deltares/@toroslardir benim yurdum) -> kulaktan dolma özenti marksist
    (bkz: yuliaru/@toroslardir benim yurdum)-> uzak ara en hastanelik vaka
    (bkz: heiglot/@toroslardir benim yurdum) -> az da olsa var olan birikimini meriçliğe yatıran
    (bkz: bigboned) -> küfürlerini bir gün yiyeceğine eminim olduğum
    (bkz: buralarda yeniyim/@toroslardir benim yurdum) -> acemi
    (bkz: iktisadi ve idari/@toroslardir benim yurdum) -> şahit olabileceğiniz en abaza cihangir enteli
    (bkz: red rookie/@toroslardir benim yurdum) -> çirkef kezofem
    (bkz: oldsalt/@toroslardir benim yurdum) -> ülkesine düşmanlık yapan kim varsa aşık ve çirkef üsluplu
    (bkz: dtrmntl/@toroslardir benim yurdum) -> bozuk türkçesine bakmadan ingilizce yazıp onu da katletmeyi başaran çapsız
    (bkz: messor/@toroslardir benim yurdum) -> çakal taktikleri olan klasik ahmet altan tayfa fetöcü kıymığı, sinsi sinsi fetöcülükle suçlamış bir de beni zibidi

son söz: ahlaksızlığı sevmiyorum, ahlaksızlık mefhumu nereden gelirse gelsin fark etmiyor. bunun yeni kültürel kodumuz olmasını sorguluyorum.
    herkese de bol "sorgulamalı" günler dilerim.
    size yemeniz için sunulmuş bilgiyle yetinmeyin, bilmenizin sakıncalı bulunduğu ne varsa bulup öğrenin.
  • kendisini tanımıyorum etmiyorum, saygısızlık, pervasızlık gibi de algılamaz umarım, lakin güzel araştıran, sözlüğün hakkını verip içerik üreten, kendini okutan yazarlardan.
  • kaliteli bir yazardır. aynı zamanda badim olur. kendisini seviyoruz.
  • son feminazi bükücü.
  • (bkz: #68447387)

1f ve sonsuzluk ve bir gun kalitesinde, daha doğrusu kalitesizliğinde bir tip. (bkz: the red pill/@heiglot) yazım üzerine beni budala olmakla suçlamış. eh, ben de kendisini cahil olmakla suçlayabilirim o halde. bilimsel verilere sizin köyde budalalık deniliyor herhalde.

daha önce konuya ilişkin şu başlıklarda meramımı anlatmıştım. okuduğunu anlayabiliyorsan, oku. belki bu sefer anlarsın.

(bkz: small penis syndrome/@heiglot)
  • nick'inden de anlayacağınız gibi akdenizli, yazdıkları ile dikkat çeken bir yazar.
  • fikirleri uyuşmadığı için gelip de nick altı başlığını kirleten yazar. başka bir şey demeye gerek yok. tek argümanı ise feminazi. kraldan çok kralcı. popülizm üzerine yazan. bir dinle soluklan yiğidim.
  • super bir saldırı yapmış nick altımda; mantıklı, açıklamalı, detaylı birseyler yazayım dedim. sonra son girilerine baktim son 10 girinin 5'i kadınlarla ilgili (benim nick altı hariç). bir de super ingilizce terimler biliyor hemen hemen her girisinde ingilizce terimler var.

ben şu (onun tabiri ile) feminik ya da kezban halimle kendisine yanit yazamayacağıma karar verdim.

hayatta başarılar diliyorum kendisine bir de küfürü sadece sanal hayatta değil eger gerektiğine inanıyorsam reel hayatta da kullanıyorum. malum herkese anlayacağı dilden cevap vermek lazım.
  • kendi açtığı "ahmet altan savunucuları" başlığıyla sağa sola fetöcü imasında bulunan zekası ve bilgisi kısıtlı, iftiracı bir yazar. çok da şey etmemek lazım. neticede bunların hepsi "hüseyin gülerce" gillerden, hukuku savunan herkesi de taraf değiştirmeden önceki halleri gibi zannediyorlar.
  • ahmed arif şiiri.

engereğin dişlerine işledim,
    ağu dişlerine
    oluklu, çentik...
    ve vurgun,
    gözleri bir çift cehennem
    burnuna kan tütmüş
    pars bıyığına...
    dağın pulat yüreğine işledim,
    şimşeğin masmavi usturasına
    sevdanı usul-usul
    sevdanı mısra-mısra