şükela:  tümü | bugün
  • torrent-ultranın yeni adı.

http://torrent-turk.net/ adresinden ulaşılabilir. eski üyelikler aktarılmış, hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz. hesabı olmayanlar ise yeni üyelik oluşturabilirler. bir süreliğine açık olacakmış.
  • ''şu an için üye alımımız kapalıdır. üye olabilmek için davetiye kodu yada vip seçeneğini kullanınız'' diyor.

davetiye kodu göndermek isteyenler mesaj atsın lütfen. bir türk torrent sitesi.
  • çalışmayan site. giriş yapılamıyor.
  • acilen davetiyesine ihtiyaç duyduğum torrent sitesi.
    dip not:
    turktorrent bitturk gibi sitelerde üyeliğim var. yani torrent mantığını çok iyi biliyorum.
  • elinde fazladan davetiye olan varsa gönderebilir mi? teşekkürler
  • davetiyesine ihtiyacım olan bir site.
  • dünden bu yana erişim sağlanamayan türk torrent sitesi umarım bu da gümlemez, keza paylaşımları da gayet güncel.
    4 adet davetiyimi de dağıtacaktım tüh görüyor musun

edit: davetiye için mesaj atan arkadaşlar site hala erşilemiyor. açılınca ilk mesaj atan iki kişiye göndereceğim. yalnız şunu net olarak belirteyim indirip göndermemek ban sebebidir. indirdiğiniz dosyayı torrent listenizde en az 72 saat aktif olarak bulundurma mecburiyetiniz var, bunu yapmayacaksanız davetiyeleri boşa yakmayalım
  • davetiye bağışında bulunmak isteyen olursa mesaj kutumun müsait olduğunu belirtmek istediğim site.
  • bu sitede benim davetiyelerim bana fazla geliyor, taşıyamıyorum bu yükü diyenlere yardımcı olunacaktır.