şükela:  tümü | bugün
 • ay holivud mu, ne saçma şey, pis amerikalılar, hayatta izlemem öyle şeyler deyip de yine aynı filmleri izleyebilmek için tırım tırım torrent arayan insanların yapmadığı eylemdir tabii bunlar. onlar istemez, siz yan ceplerine koyacaksınız.

  hollywood batsa da piyasa düşük bütçeli indie art-house filmlerle dolsa sıkıntıdan kafasına sıkacak kalibrede insanlarsınız. darılmaca yok, ben olanı söylerim.

  bence dua edin de birileri torrent varken hollywood'a para kazandırmaya devam etsin. poz kesmesi eğlenceli, eyvallah ama hollwood harbiden batarsa kendinizi atacak deniz ararsınız. benden söylemesi.
 • torrent ile film izleyip para kazandirmadigini soyluyor ya. ne kadar safsiniz lan siz kiyamam.
 • torrent... muhteşem kaçakçılık icadı...

  piyasadaki neredeyse bütün filmler, gösterime girdikten çok kısa süre sonra ve hatta bazen gösterime bile girmeden torrent olarak internet ortamına düşüyor. buralardan filmi mis gibi istediğimiz kalitede indirip izliyoruz. hem de istediğimiz zamanda, istediğimiz yerde...

  bir holivud gerçeği var. yerli sinemacılar yapsa "hassiktir oradan..." deyip ömrümüzce izlemeyeceğimiz filmleri bizlere yutturup üzerimizden milyonlar kazanıyorlar. oysaki torrent öyle mi? tertemiz. beleş. ne ecnebi kazanıyor ne de kazık yiyorsun. kendin pişirip kendin izliyorsun.

  bir de sinema gerçeği var. türkiye'de neredeyse tekel olmuş bir cinemaximum ve bunun küçük çaplı muadilleri... sinema biletini inanılmaz pahalı satıp yetmiyor gibi bize 330 ml suyu da 4 liraya kitliyorlar. bakkaldan 1 liraya alacağın gofrete 5 lira istiyorlar.

  buradan bu işi en yoğun biçimde yapan ve çekenler bile izlemeden filmin kaliteli sürümünü internete yayan rus mafyasına da teşekkürlerimi borç biliyorum. bu ruslar hep zaten amerikan olana karşı. helal olsun.

  sabırsızlıktandır.