şükela:  tümü | bugün
  • torrent'te indirilen dosyayı seed yapmayan insanların, olası ortak özelliklerini konu alan durum.

birçoğu bencildir, hayatlarında bırakın steam'i bir dvd bile satın almazlar. internetten kredi kartı veya banka kartını bırakın havale yoluyla dahi alışveriş yapmamış ve bilgilerinin çalınacağını düşünmüştür. ubisoft, ea gibi gerçek emektar firmaların lansmanlarında yayınlanan ilk trailerda "çöp" yaftasını yapıştırmaktan çekinmezler. sağdan soldan duydukları football manager oyununu heves edip bilgisayarlarına yükledikten sonra "bu maç niye başlamıyor ya" diye çemkirirler. kısaca bok ve leş insanlardır.

--- spoiler ---

beni siz delirttiniz
    evet, evet
    siz, siz
    kırmızı ışıkta geçen şoförler ve boşverli türküler
    seed çekilmemiş torrentler
    sahil yolundaki kazalar
    denize düşen şu uçak
    beyaz camda hayvanlar ve reklamlar
    yeşilçam'da baldır bacak
    --- spoiler ---
  • internet kültürü ruhuna işlememiş insandır.
  • sdsl değil de adsl bağlantıları vardır.
  • upload edecek başka şeyleri vardır.
  • limitli adsl kullanmak...

gavurlarda limit yok tabi, açıyorlar muslukları...

edit: upload limiti yok diye mesajlar geliyor, eskiden vardı diye biliyorum, değişmiş olabilir, yurtdışında olduğum için yıllardır kullanmadım...
  • arkadaş yanlış yorumlasa da her şeyi yapıyorum steam birsürü oyun indir yükle işlemlerini yapıyorum ama adil kullanım kotasını çabucak doldurması sebebiyle seedlemiyorum. cimri bencil de değilim sadece akk korkusu.

(bkz: adil kullanım kotası)
  • adil kullanım kotası kalktı da biz mi seedlemedik bre. zaten sözleşmemin bitmesine bir seneden fazla süre var hadi çok yazmasın kapıyorum.
  • iyi gun dostudur.
  • adalet anlayışı kıt olan insandır. ortada bir hırsızlık kooperatifi var ve sen diğer çalanlara yardım etmiyosun. pis bencil.
  • interneti kötüdür. internet sağlayıcısı da şeref fakiri olabilir. onun dışında başka bir çok sebep de olabilir elbet tabii.