şükela:  tümü | bugün soru sor
 • elitetorrents'in veliahtı filelist org kadar iyi olup, genellikle onunla aynı torrentleri yayınlayan tracker. sürekli kapalı olan üye alımı şu an açılmıştır. sağlam torrent adresi arayan kaçırmasın.

  http://www.torrentleech.org/
 • sadece bir power user'ın davetiyesi ile girilebilen bir torret tracker. download edip, download bittiği gibi programlarını kapayıp, paylaşım yapmayanlara karşı çok acımasızlar. kullanıcının upload/download oranı belli bir limitin altına düşerse önce uyarıyor, sonra üyelikten atıyor. özellikle dizi ve oyun kategorisi çok zengin.
 • super site, imdadımıza yetişen ratiomaker ile zerre upload yapmadan 100'lerce gb en güncel torrentleri sorunsuz indirebileceğiniz mekân...
 • şu sıralar en kaliteli torrent sitesi olma ünvanını hakeden kuruluş.her zaman tam kapasite ile hizmet sunan ve db olarak inanılmaz bir arşive sahip olan site.ancak shu mode hilesine hala bir çözüm bulabilmiş değil.ayrıca belirli dönemlerle üye alımını kapamaktadır.

  şu anki sisteminde 3 sınıf bulunmaktadır.

  1. paralı üyelik ulan vip kullanıcıları (bu kullanıcı grubunun haftalık 5 kişiyi siteye davet etme hakkı vardır)
  2. ratio oranı 1,05'den yukarı olan kullanıcıların oluşturduğu power user grubu (bu grubun invite hakkı 2 kişi/hafta şeklindedir)
  3. ratio oranı 1,05'den aşağı olanlardan oluşan user grubu (invite hakları bulunmamaktadır)

  ayrıca site ratio oranı 0,35 civarı bir rakamdan aşağı düşenleri banlamaktadır.

  yakın zamanda üye alımları durdurulmuş yani tüm invite hakları iptal edilmiştir ve daha uzun bir süre daha üye alımı yapmayacakları muhtemeldir.
 • 6 gb indirdikten sonra oranınızı 0.4 üzerinde tutmanızı isteyen site. altına düşerseniz uyarı veriyor. genel olarak herkes seed'de durduğu için adsl'den maksimum verim alınabilinen bir torrent hizmeti.
 • en iyi torrent sitelerinden biri. özellikle son çıkan filmleri bu sitede bulabilirsiniz. fakat dizi konusunda aynı yeterliliğe sahip değil. bir çok sitenin eline su dökemez. (bkz: bitmetv)
 • vermeden almak olmaz mantığından insanları paylaşmaya zorlayan neredeyse bütün dosyaları son hızla çekebildiğiniz site. çok sağlam dizi arvişi bulunmakta...
 • ismiyle alakasız leech(sülük) eden kişileri genelde sevmeyen ve bu konu karsısında sıkıolan yönetime sahip, güncel yayınlanan tüm yayınları bulabileceğiniz, üye alımı kapalı davetiyeyide kapatan, yüksek hızlarda dl yapmanın kacınılmaz oldugu kaliteli torrent paylaşım ortamını barındıran, p2p paylaşım sitesi.
 • torrenti, 10 kb/s hızından yukarı çıkamayan, bir film için bir hafta beklemen gereken olay sanan bana, download etmeye başlattığım bir dizinin inme hızının kademe kademe artarak 103 kb/s ye çıktığını gösterince (ki bu zaten 1024 mbit adsl abonesi olan benim için neredeyse maksimum hızdır) oha pozisyonunu aldıran ve bana torrent'i sevdiren sitedir.

  gönül bağıyla sevdiğim bu sitede, onlarca torrenti seed ederim 24 saat. haftalık 2 davetiye hakkım oluyordu ne güzel ama artık onlar da kapandı. arkadaşlarıma öneremiyorum 2 haftadır.