1. aylardır hata verip açılmayan site.
  en azından benim bilgisayarımdan artık açılmıyor. dün başka bir bilgisayardan denedim, açıldı. benimki niye hata veriyor oğlum?

  bir el atsanıza, kafayı yiyeceğim.

  edit: dsn'e ayar verdim, düzeldi. mesaj kutumu yeşillendirenlere tişikkirlir sipirmin.
 2. siteye bişeyler oldu hindistanlılar mı istila etti son 1 haftadır en fazla indirenlerde indian pornlar var ne iş bu çözemedim ilk defa bu sitede böle bişey var bıktım valla ,eskiden en fazla indirenlere bakardım gündemi takip etmek için artık 2 torrentten biri indian porn
 3. flac albüm indirileceği zaman, o site benim bu site benim gezmemek adına, başvurulması gereken ilk yerdir kanımca. aratma kısmına "flac audio grubun ismi" yazıldığında gerçekten güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. bazen grupların flac formatta full diskografileri bile çıkıyor. insanın alayını indiresi geliyor. burdan dünyayı yavaş yavaş ele geçirmeyi planlayanlar için birebir.

  edit: flac albümler için www.newalbumreleases.net, www.flacfiles.eu ve www.losslessdown.com adresleri de alternatif olarak kullanılabilir.

  edit 2: tabii üstte verdiğim sitelerdeki linkler turbobit, rapidshare gibi sitelere yönlendirdiği için, indirme hızı haliyle yavaş olacaktır. dolayısıyla her türlü torrent candır diyorum.

  edit 3: rutracker.org rulezzzz!!!