şükela:  tümü | bugün
 • ali sami yen stadının yerine torunlar gyo tarafından yapılacak 5 kat bodrum ( 1 kat belediyeye ait otopark), 42 katlı 2 adet konut kuleleri, 37 katlı 1 adet ofis kulesi ve yatay ofisleri bulunan yapı. şu an 2 kule temel aşamasında, iksa ve kazı devam ediyor ve 2014 sonunda tamamlanması düşünülüyor. zifirmb mecidiyeköy den bildirdi.
 • mecidiyeköy'ün en büyük eksiğiydi. neyse ki bu eksiğimiz de tamamlanacak çok yakında. artık allah'ın belasını vermiş bulunduğu viyadük civarından geçerken sağ tarafımızda dünyanın bir türlü doymayan insanlarının hayvani binalarını göreceğiz. emre arolata buradan en içten dileklerimle teşekkürümü sunmayı borç bilirim.

  edit: niye sağ tarafımızda demişim ki? günün birinde güneş almayan evler vesilesiyle doktor kıtlığı yaşanacak. hazırlıklı olun apartman sakinleri.
 • reklamında şampiyonlar ligi müziğine benzer bir müzik çalıyor. önce 'çalalım' diyorlar sanırım, sonra herhalde fark ediyorlar ki şampiyonlar ligi resmi müziğini izinsiz kullanamayacaklar, benzerini yapıyorlar.. sonra müzik klasiğe dönüyor. ahahah.

  berbat reklam müziği çalışması. vizyonsuzluğun bu kadarı.

  http://www.youtube.com/watch?v=wtlzaancwsa
 • üzerine tüy dikme amacıyla olsa gerek reklamında "üç büyükler ali sami yen'de buluşuyor" denmiş.

  he canım he, biliyoruz çok özlediniz istanbul united'ı.
 • yeni bir proje.

  o bahçeler arasına ali sami yen toprağı içerikli minyatür bir saha ya da bölge konulabilirdi, ufak bir anıt gibi. ingiltere'de var örnekleri. orayı görmeye bile kaç kişi gelirdi, ilgi çekerdi.

  2 metrekare olsa bile yeterdi. belki de vardır. tarihe saygı duymalı, her yer bina nereye kada.
 • erdoğan polat isimli genç işçiye mezar olmuş çirkin yapı.
 • 19 yaşındaki bir genci iş cinayetine kurban vererek, işçi kanıyla harcı karılan yapılar kervanına katılmıştır.

  --- spoiler ---
  ali sami yen stadı yerine yapılan rezidans projesi inşaatında çalışan ve van’dan dershane parası biriktirmek için istanbul’a geldiği öğrenilen erdoğan polat isimli genç, inşaat sepetinin halatının kopması sonucu 15'inci kattan düşerek yaşamını kaybetti.
  mecidiyeköy’de ali sami yen stadı yerine yapılan rezidans projesi inşaatında yaşanan iş cinayetinde, dershane parası biriktirmek için van’dan geldiği öğrenilen 19 yaşındaki erdoğan polat adlı işçi hayatını kaybetti. gencin, inşaat sepetinin halatının kopması sonucu düştüğü öğrenilirken, gencin cenazesi, ilk yardım sepetine konularak düştüğü yerden çıkartıldı. olaydan haberdar olan polat’ın işçi arkadaşları ve yakınları gözyaşlarına boğuldu.
  --- spoiler ---

  http://siyasihaber.org/…dans-insaatinda-is-cinayeti
 • ali sami yen ve üç büyükler diyerek futbol takımlarının marka değeri üzerinden reklam yaptıkları yetmemiş, fonda da şampiyonlar ligi müziğinin çakmasıyla dikkat çekmeye çalışmışlar.

  böyle iğrenç bir reklama harcanan parayı keşke iş makinelerine, halatlara harcasalardı...
 • her defasinda niye burasi park olmadi yav dedigim hilkat garabesi yer
 • geçenlerde üç büyükler ali sami yen'de buluşuyor gibi ucube reklamları televizyonda dönüyordu. yazık, mecidiyeköy ve şişli'nin tek ihtiyacı tarihi bir stadı yıkıp yerine reklamları kadar ucube gökdelenler dikmek değildi.