• posetin agzini usumemesi icin kapatan merhametli anneannedir. ayrica 'yazik olur' diye cami avlusuna birakmayi bile dusunmustur.
  • insanı yaşamdan soğutan haberler bunlar. on dakika gazete okuyayım dedim karşıma geldi. yeni baba olmuş biri olarak bebeğin resmini görünce gözlerim doldu.

be şerefsiz kadın bin tane çözüm bulunur ama beyniniz birbirinizi sikmekten başka bir işe yaramıyor ki gidip çoçuğu poşete sarıp çöpe atıyorsun.

yatacak yeriniz yok..
  • erzurumlu olup erzurum‘da yaşayan bir insan olarak yerin dibine girdiğim vahim/vahşice olay. benzer bir olay başka bir şehirde veya dünyanın her hangi bir yerinde olsaydı yine yerin dibine girerdim ama ben çocuklarla iç içeyim, bu şehrin çocuklarına hizmet ediyorum. olaya konu olan soyadı taşıyan 5-6 kişiyi(ikisi çocuk) tanıdım. şimdi yarın dolmuşa binince, akşam binaya girince bir çocuğu kış ayazında çöpe atan insanlardan her hangi biri veya yakınıyla muhatap olacağım.
    utançtan dünya yüzünden silinen ilk kültür olabiliriz. yakındır.
  • bazen ne diyeceğini bilemezsin ve ağzından rastgele küfürler çıkar... işte bana bu durumu yaşatan mahlukattır.

bir de "üşümesin diye poşetin ağzını kapattım diyerek" insan numarası yapıyor...
  • otobüste minübüste ayakta görsen buyur teyze ayakta kalma otur dersin.
  • kedi köpek kadar analık duygusu olmayan iki kadının cani eylemidir. (bkz: anasına bak da kızını al) boşa dememişler. babadan korkuyormuş!!! komşusunun akrabasıyla tek gecelik ilişki yaşarken babadan korkmuyordu. yazık o bebeğe çok üzüldüm, erzurum’da yaşasam gidip görmek isterdim.
  • insan olmayan, kalbi çamurlaşmış yürüyen leşler.
    iğrençsiniz ya.. siz nasıl nefes alıp veriyorsunuz, rüyalarınızda ne görüyorsunuz, vicdan azabı denilen şeyden hiç mi haberiniz yok. hiç mi ölmekten korkmuyorsunuz.
    gerçekten artık kıyamet kopsun.
  • modlar el atip basligi degistirsin, dogrusu soyle olacak;

(bkz: bebegi cop kutusuna atan onursuz mahluk)
  • cahil anneanne. bebek için çok güzel bir olay. daha küçücük yaşta anne ve anneanne bildiği kişilerin ne kadar aşağılık varlık olduğu ortaya çıkmış ve onlardan sonsuza dek kurtulmuştur. ilerde annesini bulup yüzüne tükürmesini temenni ediyorum. anneannesi zaten gebermiş olur, bu kafayla fazla yaşamaz.
  • allah belâmızı alsın...
hesabın var mı? giriş yap