şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: tosbaa forumu)
 • sekizinci nesil çaylak.
 • sonunun canon objektif seklinde bardaga varmasindan korkuyorum. yoksa iyi yer ve mis sokakta sokak kahvesi'nde otururken vitrinine bakmak hosuma gidiyor.
 • istanbul sever misafirlerimiz ve arkadaşlarımız için güzel ve farklı hediyeler bulabileceğim bir mağaza. özellikle çantalarına bayıldım. geçtiğimiz hafta uç hazerfen'im uç ve barışın kızı desenli çantalarından birer adet aldım. sırada internet sitesinden gözüme kestirdiğim bir vapur geçer desenli kupaları var.
 • kendilerini "tosbaa bir tasarım dükkanı, bir işlevsel fikir ortamıdır. fikrin içindeki cinliği arar, muzip bir edayla sarmalar ve kullanıcıların hizmetine sunar. tosbaa’nın cin fikri, bazen işlevde, bazen desende, bazen ürünün kendisinde; ama her zaman ve mutlaka tasarımında parıldar.

  tosbaa, söyleyecek sözü olanların, hayatla ilişkisini ve varoluş biçimini giysi ya da aksesuarları ile yansıtmayı seven insanların markasıdır. tosbaa, orijinal ve işlevsel tasarımlara sahip ürünler, görsel tema ve desenler üretir, üretilene sahip çıkar, üretilemeyenin önünü açar.

  tosbaa’da her ürün temelde bir desen taşıyıcıdır. ancak tosbaa, bu desenleri işlevsel ve kullanım değeri yüksek, kaliteli ham maddeden üretilmiş ürünler üzerinde sergileyerek, desenin değerine işlevin gücünü ekler.

  tosbaa, doğa dostu olmaya özen gösterir. organik, ekolojik ya da doğal hammaddelerden üretilmiş ürünler kullanmayı önemser. tosbaa, işlevsel tasarımlara sahip, doğa dostu ürünleri, erişilebilir fiyatlarla sunar.

  tosbaa, bedeniyle, doğayla ve kentle ilişkisini dinamik bir biçimde kuranların, aklındaki dünyayı gerçeğe taşıyan şehirlilerin markasıdır.

  tosbaa, ürünlerini cin fikirli ambalajlarda sunar. kullanılan malzemelerin doğa dostu olmasına özen gösterir. tosbaa’nın ambalajları aynı zamanda üründür. bu, her ambalajın ikincil kullanım değeri olduğu, yeniden ve yeniden kullanılabileceği anlamına gelir.

  tosbaa, ürünlerini mis sokak mağazasında deneyimlemek, dokunarak satın almak mümkün olduğu gibi, internet mağazasından sipariş etmek de mümkündür; çünkü tosbaa, evlere servisi özenle kullanıcısının ayağına gidebilmeyi birinci derecede önemser." diye ifade etmişler.
 • (bkz: tekneli bağa), ba/#39813540. bir adı da 'daş bağa' yan, taşı evi yapan bağa, kaplum hayvanı.
  ayrıca (bkz: köstebek), kös köpeği.
 • bildiğim kadarıyla ürünleri sadece türkiye'de üretiliyor ve türk tasarımcılar tasarlıyor. bu sevgililer günü öncesi her ünlü instagram'da paylaşıyor.
 • matara bardakları pek hoş olmakla beraber insanın hem kendine hem arkadaşlarına alma isteği uyandırıyor ama çantalar pahalıymış be hacı :(
 • son derece özgün kırtasiye tasarımları olan bir marka severek kullanmaktayım.
 • defterleri ve kitap ayraçları öğrenciler için şahane hediye olan, hatta bir keresinde bu amaçla alışveriş yaptığımı öğrendiklerinde bana bol miktarda kırtasiye malzemesi gönderen mağaza.

  anadolu'da insanların estetik duygusunu geliştirmek için, öğrencilerin göz zevkini okşayan şeylerle içli dışlı olması gerektiğini düşünüyorum ve bu bağlamda bu mağaza biçilmiş kaptan.

  burası önemlisi: ürünleri pahalı değil.