şükela:  tümü | bugün
  • en sevdiğim aromalı puro limoncello, aroması çok güzel, içimi çok hafif. kokusu zaten efsane, daha pakedi açmadan kokusu etrafa yayılıyor çok güzel. etrafımda kime bahsedip denettiysem de çok sevdi. tüm aromaları denedim en hafifi ve ferahı, puroya yeni başlayanlar limoncello ile başlarsa sevmemesine imkan yok.
  • sigara zamları sonrası bugün denemek için aldım. 5 li paketi 45 tl civarında satılıyor. tadı ve aroması güzel. içimi fena değil. pek puro kültürüm olmadığından bilemiyorum ama közü çok çabuk geçiyor, tekrar közü harlamak, duman gelsin diye çekmekten çene kaslarımın yorulduğunu hissettim. ben ki nargile denediğimde bir paket sigara içmiştim duman hafif olduğu için. ilk gün izlenimlerim bu şekilde devam edersem editlerim.
  • enfes bir lezzet. bizim kayın brother geçenlerde bi dal uzattı.
    dedi ne içiyosun? gerek yok gerek yok dedi. atın bunları. sora ben sana güzelliği getiricek falan?¿? (bkz: swh) geyik bir yana puronun o boğaz yakan tarafı hiç yok. akşam içki masasında normal sigara yerine bunu tercih edebilirsiniz. içmediğiniz zaman kendiliğinden sönüyor. yakıp yakıp içebilirsiniz. hem sönüp yakıldıktan sonra da kötü koku da oluşmuyor. deneyin, denettirin.
  • limon aromalı olanını daha önce hiç denemediğim italyan purosu.
    kolaylıkla ulaşılabilen bi marka, tobaccolarda falan satılıyor örnegin.
    puro sevenlere nacizane tavsiyem;sade filtre kahve eşliğinde içmeleri, off...
  • istanbul da nereden temin edebileceğimizi merak ettiğim limonlu puro. yeşillendirebilir misiniz rica etsem.
  • sanırım sigarayı bıraktım diye sevinirken puroya başlamama sebep olmustur kendileri.
  • piyasada genelde avm ve işlek cadde tobacco’larında 40-45 tl (çoğunlukla 40tl) bulunurken bugün ki ötv oranının %40’dan %80’e çıkarılmasıyla hangi fiyattan satılacağı merak konusu olmuştur.

6 ay önce sigarayı bırakmama yardımcı olan limoncello aromalar içinde en çok tercih edilendir ki bana göre de içlerinde en iyisi limonlu olandır (t06).
  • grappa daha guzel.
  • bu puro çok güzel evet ama, aldığınız yer önemli...
    floransa da sokak arasında bir tobacco shoptan, firenze garındaki büfeden, milano free shop tan ve türkiye'de bir avm deki tobacco shoptan aldım ayrı ayrı.

floransa tobacco shoptaki aroma ve kaliteyi diğer hiç birinde bulamadım. türkiye'deki ise resmen felaketti.
    adamlar italya'da da kredi kartı ile alınca 50 eurocent komisyon koyuyor tütün ürünlerine.
    ayrıca free shoplarda sarılanlar limoncello değil costiera diye geçebilir.
  • derdinizi silkeliyim (once upon a time smiley was here)