şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gümrükten çekim işlemlerini yaptığım seri .. bunların gayet şık çantaları da vardır ..
  • toshiba'nin bolca modelini urettigi gozde serilerinden. ayrica israrla (bkz: toshiba notebook bilgisayar teknik servisi)
  • performansı gayet iyi görünen fakat üçbuçuk kiloluk ağırlığı çantasıyla birlikte beş kiloyu bulan, bu özelliğiyle tünelden sırtladığımda galatasaray lisesi'nin önüne gelene kadar omuzuma ağrı saplayınca sahibine iade ettiğim ve akabinde sabırlar dilediğim laptop. satıcı arkadaşlar yanına bir de hamal verirlerse gayet iyi bir alet aslında.
  • son derece stabil ve taş gibi laptop serisi. turkiyede alınabilecek en iyi laptoplar, gerek servisi gerek performansı gerekse fiyatıyla.
  • bozulana kadar uretilebilecek en iyi notebook serisi. eger olurda bozulursa dusuk bir ihtimal ama olurda olursa isiniz turkiyedeki servisine kaldiginda* cok uzuleceginiz ve toshiba'ya bolca sovmenizi sagliyacak kaliteli notebook serisi.
  • ekranları kolayca kırılan, plastik kaplama laptop.
  • (bkz: p25 s670)
  • 5100 serileri bayaa kaliteli...2 senedir kullanıyorum,biraz ağır olsa da oyunları da düzgün çalıştırabildiği için çok işimi görüyor...ayrıcana dizaynı da bayaa güzel..ama bu toshiba ların hd ler çabuk bozuluyor dikkat edin...eğer bir gün hdden acaip sesler gelmeye başlarsa, alet iflas etmeden yedeklemeye bakın, sonra ben ve birkaç arkadaşım gibi ağlarsanız bütün datalar gitti diye...
    (bkz: toshiba satellite s5100 503)
  • oldukca kaliteli olan ve 2 yıldır beni donanımsal olarak hic uzmeyen bir seridir.

diger laptop uretici firmalarınla kar$ila$tirildiginda (bkz: hp) hepsini sağda bırakacak bir yapıya sahiptir.

sogutma sistemi ile sessiz ve kaliteli hizmet sunması cabasıdır.
  • toshiba satallite a-30 donanım olarak problem yaratmayan ama grafik açısından yetersiz kalabilen laptop.