şükela:  tümü | bugün
  • gerek kendiyle dalga geçmesi gerek yaratıcı tivitleri gerekse guzel tespitleriyle tivitırda takip edilmesi gereken bir kullanıcı . çok samimi lan bu adam

https://twitter.com/toskofacts
  • boş boş dolanırken denk geldim. 800 binden fazla takipçi, binlerce retweet, binlerce favori. baktım baktım, bir anlam veremedim. tek bir zeka kırıntısı, espri vb. hiçbir şey göremedim. bu millet kafayı yemiş. he bunu anlamam için bu hesabı görmeme gerek yoktu tabi ama ne bileyim amk!
  • çok ta şapmayın..ben bi özelliğini göremedim..orta halli espriler.
  • ben anlamıyorum arkadas. tamam bu adam cok takipcili falan ama. ipini koparan ünlü oluyor ve adamın anlattığı bi şey yok. hee sevgilisi aldatmış çok güldük aq. iyi iş valla.

boş adamın boş işi.
  • twitter'da 1.320.000 yazıyla bir milyon üç yüz yirmi bin takipçisi olan bir fenomen. ben rezervemi alıp şuraya da yazayım youtube'da da büyük bir fenomen olur. 1 seneye milyon abonesi olmazsa da ben bir şey bilmiyorum.
  • bomboş malın biridir kendisi.
  • abla abla diyerek 2 sene takip edip eteğimde dolaşırken, ilk 10k takipçiye ulaştığı anda unfollow eden çocuktur.

ps: çocuk ciddi anlamda.
  • enes batur'un kalite olarak twitter versiyonuydu, youtube'a atılınca direkt gidip enes baturla video çekmiş.
    (bkz: tencere kapak ikiliği)
  • bu tıpatıp mo salaha benziyor lan.mo salahın minyatür ve bomboş hali gibi.
  • ben herhangi bir yerde kitlesi olan birinin youtube'a geçmesini anlamsız bulmuyorum.. biliyorsunuz youtuberlar iyi para kazanıyor ben de bunu yapabilirim demek abes değil .

eleştirebilirsiniz ama para kazanmak için youtube'a girmek hiç de mantıksız değil