şükela:  tümü | bugün
  • aköde elektronik para ve ödeme hizmetleri a.ş.'nin marka ünvanı sanırım. sitesi de
    tosla.com

edit 1: kullandıkça sevmeye başladım, ilginç uygulama.
    edit 2: akbank atm'si ve kredi kartı ile de buraya para aktarılabilmekteymiş.
    edit 3: sadece banka kartı ile para eklenebiliyor. (speacial thx to kelimemuslugu)
  • komisyonsuz ve masrafsız, 7/24 para “tosla”yabiliyormuşuz. (bkz: enpara) tarzı uygulamalardan farkının ne olduğunu anlamak için kullanmak istiyorum. akbank ve aköde uygulaması.
  • akbank’ın mobil cüzdan projesi.

hem mail adresin spame düşecek, hem bütün kontaklarıma ulaşmak isteyeceksin... yoo dostum yoo.
  • sosyalleşme bölümünü anlamsız ve gereksiz bulduğum paypal alternatifimsisi (mi acaba?) .

daha önce kyk kredisini kuyumculara komisyon ile yedirmemek için yaptığım araştırmalar sonucu (bkz: param) ‘ı denemiştim. alışma süreci ve bazı prosedürleri atlattığınızda komisyonlar ve oturduğunuz yerden uygulanışı açısından kuyumcuya göre daha faydalı oluyordu.

twitter’da denk gelince bir göz atayım dedim fakat param’dan farklı olarak bunda kredi kartı ile para yükleme seçeneği yok sanırım. bu da her ay içeriden yiyen üniversite öğrencilerinin pek de işine yaramayacağını gösteriyor.

yine de benzer şirketlere göre (ininal , papara vs.) para yükleme , gönderme ve çekme işlemlerinin ücretsiz ve komisyonsuz oluşu ile bir adım öne çıkıyor.

edit: (bkz: imla)
  • uygulamayla ilgili sorusu olan varsa cevaplayabilirim. guzel pratik bir uygulama
  • sen diye hitap ettiği için sildigim uygulama.
  • apex legends , lol , steam , playstation plus vb oyun ve platformlara epini %5 indirimli satıyorlar ağustos ayı boyunca.
  • oldukça başarısız bir girişim olmuş, akbank tamamen kendi güvenirliğini zedeleyen bir elektronik para sistemi çıkartmış ortaya. müşteri hizmetleri çok bilgisiz, hesabımdaki paraları banka hesabıma çekim talebi verdim tosla buz oldu. ne uygulamada param gözüküyor ne de para hesabıma geldi. şikayet kaydı açıyorsunuz şikayeti kendi aralarında konuşup size geri dönüş yapmıyorlar. ruh sağlığınız için uzak durulması tavsiye olunur.

tanım: 7/24 para transferi yapabilmenizi vaaden ama elinizdeki paranızdan da eden bir garip elektronik para uygulaması.
  • bir akbank ürünü.
  • tüm banka hesapları ve atm'lerden ücretsiz para çekim özelliği iyiymiş. umarım geçici bir şey değildir.

ilk izlenimlerim olumlu. iyi bir reklam kampanyası yürütülürse sağlam da bir alt yapıyla piyasadaki alternatif ön ödemeli kartları geride bırakabilir.