şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)

edit: başlık başıma. bir alttaki reklam içerikli entry bir yıl kadar önce bu başlığın ilk entry'siydi. yeterince ilgi toplayamadığını düşündüğünden zaar tekrar entry girmiş.

edit2: çarşı karıştı. aşağıdaki arkadaş daha önce bu başlığa entry girmediğini söylüyor, ancak aynı kelimelerle yazılmış bir entry var idi buralarda. sahibi kimse çıksın konuşsun ya da sonsuza dek sussun.

edit3: tostçu mehmet sağlam reklam vermiş sanırım. hakarete varacak denli çirkin nick altı yazıları da eft'ye dahil *
  • dünyaca ünlü tostçu mehmet'in yeni dükkanının adı.

facebook sayfası: https://www.facebook.com/tostcuerol/

uyarı: tostçu erol facebook sayfasına aç karna girmeyin!*

edit: bir üstteki entry'yi giren birhitchcockdegil nickli yazarın, entry'sini editleyerek verdiği bilgi doğru değildir. kendisini bu konuda bilgilendirdiğim halde hatasını düzeltmemeyi tercih etmiştir.
  • kendi sektöründe sosyal medya fenomenidir. youtube'da kendi kanalı vardır ve buradaki videoları aç karnına izlememek gerekir. işini severek yapan nadir insanlardan birisidir.
    gaziantep gibi yemek kültürünün tavan yaptığı bir yerde tostçu olması büyük cesarettir.
  • en kısa zamanda gaziantep'e gitme sebebim.

bazı sabahlar youtube ve instagram'daki videoları izliyorum kahvaltı etmek yerine. gaziantep'te askerlik yapmış birisi olarak, çok geç öğrendim kendisini.

kahvaltıda buradan başlayıp, sonrasında katmer, lahmacun, içli köfte, kebap ve baklava ile devam edeceğimiz bir gün düşündüm de ...

neyse. bu faydalı entry'imi sevelim sevilelim, gezelim gömelim diyerek sonlandırıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=xnuyvimrpn8
  • dükkanından her gece yayın yapan tostçu.

buyrun canlı yayın linki : https://www.facebook.com/…/videos/1795635763988550/
  • hem başroldür hem de yönetmen. yalnız kestik dediği sahnenin bizler tarafından görülmemesi gerekiyordu, olsun.
  • hayatının mallığını dükkanını devrederek yapmıştır. sanırım bir iş teklifi aldı ve işçi olarak çalışmaya gitti. yerinide devretti. sonuç ne peki o kadar emek çöp oldu. şimdiden tostcu erol diye yeni yer açmış. gaziantepte hangi tanınan firma hiç kendisinden olmayan birine mekanını devretmiş. imam çağdaş. halil ustanın işi gücü bırakıp başkasına devretmesi gibi.
  • erol versiyonu ile tanıdığım tostçu mehmet'in 2. kişiliği olan tostçu. tostlarının tadını bilmem, merak da etmiyorum açıkçası, bildiğim şey bu adam işini severek yapıyor ve sosyal medyayı alabildiğine etkin kullanıyor. sahur için canlı yayın yapıyor yav adam daha ne yapsın. antep gibi mutfak kültürü sağlam olan bir memlekette tosttan para kazanabiliyorsa zaten sistemi oturtmuş demektir. videolarını izlemek zevkli, adeta bir vlogger titizliği ve edasıyla yapıyor çekim olayını. sadece "yakın çekim alabilir miyiz?" cümlesini çok kullanıyor, bunun dışında bir problem yok. tostçuluğu bırakıp sosyal medya uzmanlığı (bu da ne demekse?) ya da seo danışmanlığı yapsa yine aç kalmaz. kazancın bol olsun sempatik insan.
  • süper sempatik insan.tükkanı kapattıysa yazık olmuş.istanbul'a gelse fenomen olur.