şükela:  tümü | bugün
  • şu linkten gördüğüm durumdur.

ya bu nedir arkadaş ? eğer viral değilse adam ciddi ciddi şehir dışına tost yolluyor. kargonun gelmesi 2 gün sürse içindeki malzemeler ne hale gelir ? birde yumurta koyuyor içine o tost nasıl kokar, nasıl taze kalır ekmeği ?

hepsini geçtim bir insan şehir dışından tost söyler mi lan, tost bu ya tost anasını satıyım ne kadar değişik olabilir ya !

millet kafayı yedi gerçekten yemin ediyorum ne desem boş.

edit: şampiyonlar ligi müziğinin, işte gidiyorum şarkısının ve bir tostun aynı yerde olduğu tek video bu olabilir sanırım.
  • tostçu erol da maaşallah kiloluymuş dedirten videoyla duyurulan şehirötesi sipariş eylemi.
    not: tişörtün arkasındaki miyiz ayrı yazılır erolcum.
  • sıradan bir tostçuda yiyebileceğniz kalitede basit bir tostu pişmiş, soğumuş ve tekrar ısıtılmış şekilde yemenizi sağlayacak olay.

bazen vaktin olmaz ve imkan bulsan çayı bile dışarıdan söyleyecek hale gelirsin onu anlarım da 2-3 gün sonra gelecek tostu bayatlamış ve bakteri üretmeye başlamış halde beklemek gerçekten ciddi bir psikolojik problemdir.
  • para hırsının ve iş bilmezliğin tezahürüdür. o tostta üreyecek bakterileri düşünmüyor bile.
  • sandviç ekmeğine tost yaptığını sanan adamdan beklenecek iş bitiricilik.
  • adam kargoyla yumurtalı tost gönderiyor. bildiğin cana kast ediyor. pes!
  • iyice saçmalamaya başlamış adam. bu adamın bu saçmalığından çok şehir dışından tost sipariş eden ve edecek olan mallar bana daha tuhaf geliyor.
  • teknolojiye bak, altyapı çalışmasına bak. tostu folyoya sarıp bantla paketi kapattı. bir de utanmadan, göreceksiniz yeni yapılmış gibi gelecek, dedi ya!