• video, tostların bozulmasıyla ilgili gelen eleştirilere "onun altyapı çalışmasını yaptık zaten" diye başlayınca bir an dedim ulan ne ön yargılı adamım, bak adamlar çalışmış, helal olsun.

nasıl bir mekanizmayla paketleneceğini merakla beklediğim o birkaç saniyede aklımdan ışık hızıyla geçen sistemleri anlatmaya kelimeler kafi gelmez.

sonra alüminyum folyoya sarıp kutuya koyup, ıslak mendili de atıp bantladı adam bildiğin.

ön yargılı olun. çok zevkli oluyor.
  • hahahaha altyapı çalışması folyo amk. altyapı çalışması yapıldı derken karbonfiber kaplı ısı kaybı yaşanmayan titanyum kapla yolluyoruz gibi anlatıyor bir de pezevenk.

edit: imla
  • türkiye'den global bir marka çıkmamasının kanıtlarından biri, çılgınca komik bir olay. bir de altyapı çalışmasını yaptık biz diyor* sanki galvanize etti tostu alt tarafı folyoya sarıyor amk.
  • sıradan bir tostçuda yiyebileceğniz kalitede basit bir tostu pişmiş, soğumuş ve tekrar ısıtılmış şekilde yemenizi sağlayacak olay.

bazen vaktin olmaz ve imkan bulsan çayı bile dışarıdan söyleyecek hale gelirsin onu anlarım da 2-3 gün sonra gelecek tostu bayatlamış ve bakteri üretmeye başlamış halde beklemek gerçekten ciddi bir psikolojik problemdir.
  • vakumlu torbaya koyarsa hadi en iyi ihtimal ufak bir ishalle atlatılır diye tahmin ediyorum.
    merhaba arkadaşlar bugün şehirlerarası atom tost nasıl yapılır onu anlatıcaz. sucuklarımız bişdi. yakın çekim alabilirmiyiz. kestik.
  • teknolojiye bak, altyapı çalışmasına bak. tostu folyoya sarıp bantla paketi kapattı. bir de utanmadan, göreceksiniz yeni yapılmış gibi gelecek, dedi ya!
  • videodaki arkadaş tostların bozulabileceği ihtimaline karşılık "altyapı çalışmasını" yaptıklarını söylemiş. ne ki bu alt yapı çalışması? tost soğuk zincirle mi geliyor? tostun içine bozulmayı geciktirecek bir kimyasal mı sürülüyor? malzemeler bozulmasın diye ekstra tuzlanıyor mu? dalga geçmek için değil, gerçekten merak ettiğim için soruyorum.
  • şehir dışına tost yollamayı, şehir dışından tost sipariş etmeyi, malzemelerin bozulma ihtimalini vs. hepsini geçtim de...

insan "ben 2 gün sonra öğlen tost yemek istiyorum" diye düşünür mü lan?

ben öğlen yemeğe çıkınca bile yolda karar veriyorum ne yiyeceğimi..
  • soya kiymali bulamaci kizartip "meshur köfteci" diye tepemize cikartilan tiplerden sonra bir de bunlar türedi son 1 yilda sosyal medya gaziyla.

parasizliktan mi yoksa damak tadi eksikliginden mi tam bilemiyorum ama, icine margarin boca edilmis, islenmis et doldurulmus tostlari öyle bir abartti ki millet, adamlar da kendini gurme sef zannetmeye basladi.

o yumurtali, mayonezli, margarinli tostu sivi azotla dondursan bile bir orduyu yok edecek bakteri ürer icinde. umarim birilerini zehirlemeden durdurulur da, komik bir video olarak kalir sadece.
hesabın var mı? giriş yap