şükela:  tümü | bugün
  • yapımcısı arzu film tarafından youtube ortamına aktarılmış olan yeşilçam efsanesi.
    hem de restore edilmiş ve sansürsüz olarak.
    buyrun, yarılarak izleyin efem.
    https://www.youtube.com/watch?v=guqpunwqdhc

edit: şu entry'nin debe'ye girmesi, insanların tv'den çekilmiş, doğal olarak sansürlü ve telif gerekçesiyle zırt pırt silinen linklerden bıktıklarının bir tezahürü olmuş, umarım yapımcı şirket ileride daha yüksek çözünürlükle bu filmi paylaşır ve biz de linkimizi keyifle değiştiririz.

edit büdüt: linki değiştirdik.
  • şükür kesmediler hamam sahnesini. şükrettiğimiz şeylere bak amk ne hale geldik.
  • herkesin hata olarak gördüğü bir sahne var filmin başında benim de kafama takılmıştı. şaban'nın filmin başındaki kavga sahnesinde görülmesine rağmen "seferoğullarının hiç görmedikleri biri olmalı" denilerek tosun paşa yapılması ile ilgili, arzu film'in instagram sayfasında zamanında şöyle bir cevap verilmiş;

"film'in başında çıkan kavgada şabanı gördükleri halde tosun paşa kılığına girince seferoğulları şabanı nasıl tanımıyor diye merak ediliyormuş... bunu biz de merak ettik vaktiyle, yapımcı ertem eğilmez'e bu sahnede bir hata mı yaptınız acaba diye sorduk , hayır dedi.. .peki bizi farkedemiyecek kadar enayi mi sandınız dedik, hayır seferoğullarını sandık dedi... başka sorun var mı dedi... yok dedik, kalktık gittik zaten"

https://instagram.com/p/z41rjom6dp/
  • pa$aya verilen yemekteki konu$manin da kopardigi film. davetliler onunde $ener $en kemal sunala fisildamaktadir..

$ener $en: $aban hadi kalk $imdi senin cevap vermen lazim.
    kemal sunal: ne diyecem?
    $.$.: benim soyleyeceklerimi tekrarla.
    k.s.: olur lutfu.
    $.$.: bana kar$i gostermi$ oldugunuz.
    k.s.: bana kar$iii..gostermi$ oldugunuuuz..ne gosterdiler?
    $.$.: oyle degil.
    k.s.: oyle degiiiil..
    $.$.: sersem herif! bana kar$i gostermi$ oldugunuz ilgiden.
    k.s.: sersem herifleer!! bana kar$i gostermi$ oldugunuz ilgideeeen..
    $.$.: kes artik. rezil olduk!
    k.s.: kesin artik. rezil oldunuz!
    $.$.: allah belani versin.
    k.s.: allah belanizi versin!. e$oglue$ekler! birsuru namussuz..irz du$manlarii! hayvan oglu hayvanlar!! off yeter be. artik icelim. cok iyi konu$tum ama.
  • tosun paşa'nın pilavı servis eden garsona kızıp, daver bey'e kendisinin pilav koyma sahnesi var. orada 2 saniyelik bir bölüm var:

daver bey: aman paşam siz zahmet etmeseydiniz
    tosun paşa: olsun daver, ben alışığım...

bence tüm kemal sunal filmlerinin hüznü o cevapta toplanmıştır...
  • simdi su sahneyi bir izleyin.
    hamam sahnesi

bize ne kadar da dogal geliyor. fakat bir an bu sahnenin kameralar ve film ekibinin arasinda, dogalliktan aslinda ne kadar uzak bir sekilde cekildigini dusunun.

ıste o zaman, bu adamlarin ne kadar buyuk oyuncular oldugunu daha iyi anliyorsunuz..

klasik bir tanim yapacak olursak, 100 kere izlense 100'unde de keyif verecek efsane bir yapim.
  • - seferogullarını gördüm...
    - nerde !
    - nerde mi... rüyamda. hı hı hayirdir inşallah bi rüya gördüm de...
    - eeee anlat anlat..
    - efendim siz yeşil bi çayırda beyaz bir atın üzerinde kılıcınızı çekmiş seferogullarına hücum ediyordunuz...
    - yaaaaa anlat yavrum
    - biliyosunuz at murattır, yeşillik de... ottur..
    - biliyorum yavrum anlat anlat...
    - derken seferogullarından biri sizi yakaladı, başınızı ota soktu
    - yok canım!
    - yaaa... bunun üzerine siz otlamaya başladınız ve birden şaban şaban diye kişnediniz...
    - aptal herif !!! bu ne biçim rüya...
    - sen de hiçbirşeyi begenmiyorsun yaa...
    - hayvan herif !!!
  • yerli/yabancı çok komedi filmleri izledim, gülmekten sandalye, ranza, okuldaki sıra ve bilumum yerlerden düşürenler de oldu ama ben hayatımda hiçbir şeye şunun kadar gülmedim:

(bkz: ulan bizim çuvalda seferoğlu sıtkı'nın ne işi var)

hani böyle yapıtaşlarıma ayrılana kadar gülüyorum, her seferinde.
  • hamam sahnesi torrent'te şu isimle bulunabilir:

tosun-pasa.turkish-bath-bbw-milf-lesbian-gangbang-scene.dvdrip-hd-torrentz.mkv
  • istersem 500 kere denk geleyim o hamam sahnesi izlenecek, o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçrayacak arkadaş.
    sırf âdile nâşit'in memeleri ağzına hoplaya hoplaya koşturmaları için bile 80 kere izlenir.