şükela:  tümü | bugün
 • anti-magalarin kralidir.

  kendi dilini yaratmis ve bu dili cevresindeki anti-magalara da asilamistir.

  sanatcidir.

  (bkz: oole boole do)
  (bkz: nasibido)
  (bkz: nabelage)
  (bkz: kes lan bi)
  (bkz: kes lan pi)
 • az bi zaman sonra aramızdan ayrılıp uzak ellere uçacak olan sevilesi insan.bide resim konusunda üstün yeteneklidir kendileri .
 • bir zamanlar digiturk'de dublaj yapan biri olsa gerek.
 • bugune bugun artik web sayfasi sahibi arkadas

  http://digital.mica.edu/emac/carabacioglu linkine sahipti, artik aktif degil.
 • amerika fatihi, cizim insanı, geyik adamı, adam.
  (bkz: international)**
 • ortaokul arkadasim, orta 1'de beni satan insan, lise arkadasim, simdi de ayni sehirde oldugum sanatci nigger.

  mica'da okumakta olup, baltimore'da ikamet etmektedir su siralar.. (ben de baltimore'da, jhu'da oldugum icin aramizda yaklasik 7 dakikalik araba yolu vardir, hele hele bu sene daha da bir yakinlastik). dunyada baltimore'u sevebilen tek insan olarak tarihe gecmek uzere. ama biz biliriz ki o, yaptigi sanatiyla tarihe gecmek ister, elalemin baltimore'u ile degil.

  sanatcidir. o yuzden boyle bir sanatci asiligi vardir ustunde. gerek beckham'in bundan 4 sac stili oncesi saclariyla, gerek sol kulagindaki cifte kupesi, gerekse sag kolundaki reiki dovmesi ile (ki guzel bir dovmedir, birsey diyemem), tam bir artsydir.

  ama bu herifte, bu artsyligin getirdigi de bir duygu karmasasi var. bir insana cok kolay baglanmanin yanisira, neye uzulecegini sasiran da bir bunyesi var.

  karsi cins ile iliskilerde son zamanlarda gulle gibi kafasina inmis birtakim olaylar nedeniyle, bazen ona mi uzulecegini, bazen de sirtinda cikan killara mi uzulecegini bilememektedir. halbuki bir agdalik isi var be guzelim, bir tuy dokucu kremlik isi var, ne uzuluyorsun?

  simdiii, bu adama verdim veristirdim. oh be, icimde kalmadi. ama simdi de guzel seyler soyleyelim biraz, tatli yiyelim, dilimizden bal damlasin (ayi miyiz be).

  ama bu herif ile yan yana gelince geyigin allahini yapariz. en son cucelere ve halil gunesli'ye takmis bulunmaktayiz. bundan onceleri gozlerinin ici gulen adam, sivrisinek, hintli gibi geyiklerimiz de olmadi degil. senelerdir hayatimiz geyiktir, tam 9 senedir geyigin dibine vurmakta, etrafimizdaki insanlari da pek bir eglendirmekteyizdir. belki de lisenin verdigi bezginlik nedeniyle cok gulduk bu senelerdir yaptigimiz gerizekali esprilere, ama elimizde degil.

  beni (kisin sarhos oldugum gece haric) son 8 sene icerisinde dans ettirmeyi basaran ilk insandir.

  ya aslinda iyi bir adam bu. boyle baydiginiz zaman, hakkaten iciniz sikildigi zaman anlatirsiniz booyle, o da sag elini kaldirir, avucunu acar, serce parmagini sallar, "tajaaanizalla beadam" der (aynisini ben de ona yaparim, ama "tajaaanizalla beadam" demem).

  turkiye'de, eski camel'in oldugu zamnlarda bir camel delisi olan bu sahis, artik turkiye'de cikan camel'lere "abi pastirma kokuyor onlar ya" yorumunu yapmis ve beni dumurdan dumura suruklemistir. bunu soyledigi andan itibaren fellik fellik her yerde turk camel'i aradim, onumden 3 deve bile gecti antalya'da kumsaldayken, ama bir koklayamadim.

  daha yazilacak tonla sey var, ama insanin aklinda $ip diye gelmiyor ki. gelmiyor ki.
 • bitmeyecek gibi gözüken iğrenç bir gece geçirirken , acaba ne yapsam da rahatlasam ilaç mı alsam derken , birden fark ettim ki kendisiyle konuşmam yeterli gelebiliyormuş , her ne kadar the pain in ... stays mainly in the brain olsada mutlu etti beni , umarım en kısa zamanda kendisini görme fırsatını yakalar daha uzun uzun konuşurum .
 • aksilik ustune bir baska aksilik yasamis, gerzek gerzek olaylar yuzunden "bu herif nasil evil biri olmuyor" dedigim adam. yazik ya...
 • müzik olayına kendisini çok kaptırdığı için yakında kafayı yemesi ve ekonomik olarak batması muhtemel yazar.
  (bkz: #3063054)
  (bkz: #3066056)
  (bkz: #2693746)

  bide kimse belirtmedi diye belirtiyim... amerikada illustration üzerine eğitim alan bu kişilik, yardımcı dal olaraksa video art ve literature üzerine eğitim almaktadır. double minor, bir major yaparak ve günde en fazla 5 saat uyuyarak, birde başına gelen bir sürü şanssızlıklar gelmesine rağmen hala aklını yitirmemiş, kötü birisi olmamıştır.

  fazla sözlük ortamlarında gözükmez.. genellikle müzik grupları hakkında entryler girer.. sözlüğe herkesin uyuduğu saatlerde girip ortalığı müzik entrylerine boğup ortadan kaybolan bu suserin suratını teşhir edebileceklerin sayısıda çok azdır. hatta bazı kültürlerde aslında zenci olduğu söylenilmekte. bazı inanınışlara göre ise toto oky ormanlarda yaşayan mutasyona uğramış bir varlıktır . ki toto oky'nin baltimore'da köprü altlarında yaşayan ulu bir bilge "üçüncü meme"nin oğlu (bu bilge kişiliğin alnının ortasında üçüncü göz yerine üçüncü bir meme ortaya çıkmıştır ve bu memeden insanlara bilginin bereketli kapılarını açmıştır) olduğunu, o yüzden baltimore yerlileri tarafından kutsal sayıldığı ve toto oky'nin yarattığı mucizeler national geographic'e 2001 ağustos ayının kapak konusu olmuştur.

  toto oky'nin mucizeleri arasında inanılmaz müzik bilgisine sahip olduğu ve insanları giyinikken çıplak çizebilme (güzelliğin dış görüntüde olmadığını ve içe dönülmesi gerektiğini savunur bu mucizesiyle) yeteneğine sahip olduğu söylenir.

  ayrıca bir hafta uyumadan ayakta kalabildiği, 3 gün yemek yememenin ona koymadığı, 100 metreyi 5 saniyede koştuğu, zencilerden daha uzun pipisi olduğu, develere hendek atlatabildiği, cücelerle oynadığı basket maçlarının hepsini kazandığı, leb demeden leblebiyi bildiği, 550 adet midye dolmayı bir oturuşta yediği, vahşi hiperaktif koalaları avlıyabildiği, cem uzan'ı dolandıran tek insan olduğu, spincrus'un cilt problemlerini reiki ile düzelttiği, ve inanılmaz karnıbahar ograten yapabildiği mucizelerinden sadece bir kaçıdır.

  ben en iyisi gidip bir çay koyiyim.
 • hani insan yaslaninca basinin ustunde duran gozlugu filan bulamaz ya, iste bu herif daha hayatinin baharindayken bu duruma dusup, burnunun dibindeki kultablasini goremez haldedir.

  "yazik oglum naaptilar sana" diyorum surekli...

  bir de "kultablasi nerde?" diye sorup masanin ustunu karistirirken, "acaba bunun arkasinda mi?" mantigi ile hareket edip kultablasini kenara itmistir.

  boyle bir adam iste.