• heroes of might and magic 3'ün en pahalı kalesidir. lvl 4'ten itibaren her dwelling (lvl 7 hariç) sizden her türlü resource kaynağına sahip olmanızı talep eder. ayrıca titan da oyunun kaleden satın alınabilen en pahalı lvl7 creature'ıdır.
  • herolar yerine gore alchemist veya wizard sifati alabiliyorlar bu kale turunde.

belli basli herolari:

cyra
    solmyr
    astral
  • msg'nin '99 çıkışlı the unforgiven albümünün 6. parçasıdır. kanımca amerika'ya ilk gelen avrupalı koloniler hakkındadır; veya bu aralar fazla tarih kitabı okuyorum, kafayı bozdum kolonilerle.
    bunun gibi süper bir parçanın sözlükte yer almamasının büyük bir eksiklik olduğunu düşündüğüm içün, kopyala-yapıştır tekniğinin de yardımıyla sözleri bu güzel sayfaya taşımak istedim. aha da bu muhteşem parçanın sözleri;
    the ocean
    she is raging
    no land is in sight for miles
    sails in the sunset
    from the wind
    may be torn
    they must come down
    our compass directing to the west
    legend promises all
    women and children hardly safe
    how many more days

if we make it to land
    all will be ours
    if they don't understand
    we're burning the towers

claim superior race over nations
    eric's sons' command
    starting a new world over leagues
    by the law of there own hands
    reward is your freedom
    you're slaves of your questioning words

women and children hardly safe
    how many more days if we make it to land
    all will be ours
    if they don't understand
    we're burning the towers

taking over the world
    don't you know you're a part of it all?
    over the seas
    fighting tonight in the desert skies

charting on the shore all we see is land for miles
    fighting in the new world that is ours
    no defeat is allowed

women and children nearly saved
    how many more days
    if we make it to land all will be ours
    since we don't understand
    we're burning their towers

taking over the world
    don't you know you're a part of it all?
    over the seas
    fighting tonight in the desert skies
    part of it all
    some of us starting to realize
    we're taking over the world
    over the world
    over the world
  • 1 ağustos 1966 tarihinde silahlı bir adamın teksas üniversitesi'nde bulunan saat kulesine çıkması ve etrafa rastgele ateş etmesiyle yaptığı katliamı anlatan 2016 yapımı animasyon belgesel. olay günü çekilen görüntülerin yanında canlandırmalar için animasyon kullanılmış. gerilim yaratan müzikleriyle ve anlatım tekniğiyle muhteşem bir belgesel olmuş. netlix'te izlediğim en iyi belgesellerden biri olabilir.
  • apple store’dan tesadüf eseri indirdiğim, tatlı mı tatlı super mario vari prenses oyunu. tek kötü tarafı ölünce en baştan başlaman.
  • 49 euro fiyatı olan mac os x işletim sistemi için git client'ı. kendisini sourcetree'den ayıran özelliği ise cocoa arayüzüne sahip olmasından dolayı mac'de kullanıcı deneyimi açısından daha iyi olması. yakın zaman içinde versiyon 2'si çıkacak. detaylı bilgiye http://www.git-tower.com/ adresinden ulaşılabilir.
  • heroes of might and magic evreninin en güzel müziklerinden birisi. heroes orchestra'dan dinleyin.
  • (bkz: duvar)
  • yıllar evvel o zamanların guitar'ının elemanlarının açtığı hiçbir dönem guitar veya yeşilçam sokağın çoğu mekanı kadar popüler olmayan ama kat kat çıkıp bitmeyen dolayısıyla da kar etmediğinden kapanan benim için görebildiğim dönemde istanbul'un en güzel mekanıydı. daha da öyle bir yer yok, onu geçtim arka sokak'a, pendora bile razıyım ama artık oralar küçük beyoğlu adında ayy orada manyak içkiler var hem de çok ucuzz (!!!) diyen ergenlerin cirit attığı bir yer haline geldi. sadece 10 yılda böyle bir değişimi böyle küçücük bir sokakta bile görünce iyi ki ruhumun ait olduğu yıllar öncesinde doğmamışım kahrımdan giderdim diye düşündürüyor.
  • rainbow six siege'e operation white noise güncellemesi ile gelmiş bir harita.
hesabın var mı? giriş yap