*

şükela:  tümü | bugün
  • ankara tunalı hilmi caddesi kuğulu pasajda bulunan, geç keşfettiğim için kendime kızdığım bir dükkan, metal ve rock müzik severler için ise cennet.

    dükkan tişört, figür ve en önemlisi orjinal kaset ve cd'lerle dolu bir kendine has mağaza. içinde orjinal kayıt kasetler ve cd'ler aklımı başımdan aldı, tişörtleri tek tek incelerken çok keyif aldım ve en önemlisi dükkanın sahibi meriç abi ile çok kısa zamanda kaynaştık ve güzel sohbet yaptık. sözlük ankara camiasından da bir çok tanıdığı varmış meriç abinin. bakarsın bir gün bir zirvede karşılaşırsınız *

    kısacası ankara'nın ayakta kalan kalitelisini korumuş az sayıdaki pasajlarından birinde yer alan kendine has bir dükkan. bundan sonra sık sık uğrayacağım.
  • git gide yozlaşan ankara'nın, elit kalmayı başarabilen nadir yerlerinden biri olan tunalı hilmi caddesi'nde, kuğulu pasajı'nda bulunan rock & metal ürünleri satan bir dükkan. kızılay'da bir çok yerde kalitesiz tişört satan mekanlardan çok çok daha iyi baskılara sahip tişörtler ve daha sıra dışı aksesuarlar mevcut. istanbul - akmar pasajı'nda bulunan hammer müzik'le benzerlik gösterir konsept olarak. dinlemeyi daha çok sevdiğiniz genre'ya göre, kolay kolay hiçbir yerde bulamayacağınız albümler de vardır elinde. insanların zevklerinin gün geçtikçe pespaye bir hal almasından ve haliyle giyim sektörlerinin de bu duruma ayak uydurmasından sıkılan, dolayısıyla da -bilhassa yaz aylarında- giyecek bir şeyler bulmakta zorlanan kişiler, daha ucuz ama tırışkadan ürünleri olan, merdiven altı mekanlardan alışveriş yapmak yerine, burayı tercih edebilirler.